آغاز پیش فروش حجره های پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل)
18 مهر 1396 ، دیدگاه 0
در فرصتی برای سرمایه گذاری مطمئن و استثنایی، پیش فروش حجره های پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل) آغاز گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جمشید مرزبان، مجری پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل) در نشست با اصحاب رسانه و خبرنگاران به همراه " یاسر ومجید مرزبان" وبا همراهی"آقای جواد مجیدی مشاور حقوقی، آخرین مراحل ساخت این میدان ونحوه پیش فروش وواگذاری حجره ها به متقاضیان تشریح کردند.

وی اظهارداشت: خودم عضو اتاق بازرگانی مازندران و اتاق بازرگانی ایران و روسیه هستم که در سال 90 با استاندار وقت نشستی درخصوص ایجاد میدان میوه تره بار و سردخانه و سورتینگ داشتم.

وی با اشاره به این که اهل آمل هستم و در نظر داشتیم این کار را در آمل انجام دهیم که هم در احیای باغ ها و اشتغالزایی نقش بسزایی دارد واین پروژه را با همکاری شرکاء شروع کردیم ، گفت: در کل ایران، میدان میوه تره باری که در آن سردخانه و سورتینگ باشد وجود نداشت که در این مرکز قرار خواهد داشت و فرآوری میوه نیز صورت می گیرد که می توانیم صادرات هم داشته باشیم.

این مجموعه 70 هزار مترمربع دارای فضای صنعتی، اداری می باشد

مرزبان ادامه داد: این مجموعه 70 هزار مترمربع است که فضای صنعتی، اداری را شامل می شود که رستوران، باسکول، سالن اجلاس، بانک، باسکول، پارکینگ خودروهای سبک و سنگین، خوابگاه رانندگان و دیگر امکانات در این پروژه وجود دارد و امیدواریم پروژه ای صورت دهیم که در آینده بسیار موثر باشیم.

همراهی مهندس حاجی حسینی در امر واردات و صادرات میوه فعال هستند و همچنین آقای حیدری و برادران خود ( یاسر ومجید ) به عنوان شرکا مجری ساخت بزرگترین میدان میوه وتره بار شمال کشور در آمل در کیلومتر 2 جاده آمل به محمودآباد روبرو دانشکده علامه حسن زاده آملی شوند.

تاکنون برای ساخت این پروژه 200میلیارد ریال هزینه شد

مجری پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل) با بیان این که ما برای اشتغالزایی و صادرات داریم این کار را انجام می دهیم و مسئولان استانی و شهرستانی نیز همکاری دارند، گفت: این مجموعه دارای 185 غرفه است که کار در سه فاز انجام می شود و فاز اول حجره های تجاری میوه تره بار است و 53 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که هنوز برای آن تسهیلاتی نگرفتیم و بیش از 20 میلیارد تومان هزینه گردید که فاز دوم اداری است و شامل رستوران، بانک، باسکول و دیگر امکانات می شود و فاز سوم نیز سورتینگ و سردخانه با ظرفیت 20 هزارتنی است که فاز اول و دوم همزمان کار خود را آغاز می کنند.

وی ادامه داد: بیشترین هدف ما برای حضور متقاضیان و خرید حجره ها، افراد فعال و دارای پروانه در حوزه میوه تره بار آمل است که به نفع شهرمان می باشد و برای این عزیزان هر حجره 126 متری مبلغ 390 میلیون تومان می باشد که 35 درصد پیش پرداخت و مابقی 60 ماهه سود مشارکت داده می شود و برای غیر آملی ها 490 میلیون تومان است.

مرزبان تصریح کرد: مجوز احداث میدان میوه تره بار با وصف فرامنطقه ای برای صادرات و واردات آمل و شهرهای اقماری تا شعاع 30 کیلومتری صادر شد که امروز شاهد برپایی اسکلت، سازه های فنداسیون و پوشش هستیم و فاز بعدی که در دست اجرا است محوطه سازی و رمپ ورود و خروج می باشد.

مجری پروژه میدان میوه تره بار فرامنطقه ای شمال (آمل) اظهارداشت: مذاکراتی با افراد صاحب حرفه میدان میوه تره بار آمل انجام گرفت که قریب به 60 نفر از صاحبان پروانه میادین میوه تره بار آمل از قبل اعلام آمادگی کردند و 300 نفر از شهرهای دیگر هم نام نویسی کردند که استقبال بسیار خوبی صورت گرفت و تلاش داریم در سطح آمل، استان و کشور مشتری جذب کنیم.

مرزبان خاطرنشان کرد: دلیل انتخاب زمین احداث پروژه در این منطقه برای آن است که اتوبان، همسطح و رمپ ورود و خروج آن نیز به راحتی انجام می شود.

وی افزود: با احداث نهایی این مجموعه برای قریب به 1500 نفر به صورت مستقیم و برای 5 هزار نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می شود که توان صادرات و واردات به کشورهای آسیای میانه و خلیج فارس وجود خواهد داشت و امیدواریم خدمات ویژه و شایسته تری برای شهروندان آملی و استان داشته باشیم.

لازم بذکراست :جمشید مرزبان از فعالان حوزه اقتصادی، عضو اتاق بازرگانی که چندین سال تجارت موفق ایران در روسیه را درکارنامه عملکرد خود دارد، توانست با همراهی مهندس حاجی حسینی در امر واردات و صادرات میوه فعال هستند و همچنین آقای حیدری و برادران خود ( یاسر ومجید ) به عنوان شرکا مجری ساخت بزرگترین میدان میوه وتره بار شمال کشور در آمل شوند.

نشانی: کیلومتر 2 جاده آمل به محمودآباد، روبروی دانشکده علامه حسن زاده آملی (هنرستان کشاورزی)

تلفن دفتر فروش: 011-43141687-9

کارشناس فروش: 09112106812

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0