باقهرمانی تیم ملی ووشو ایران پایان سلطه چینی ها درجهان شکسته شد
15 مهر 1396 ، دیدگاه 0
معصومه غدیری مربی تیم ملی ووشوایران : انتظار داریم ، وزارت ورزش به اندازه طلایی که ووشو کاران ایران در این مسابقات گرفتن به آنان توجه کند .

کمال آنلاین : معصومه غدیری مربی تیم ملی ووشوایران  پس از قهرمانی تاریخی در مسابقات قهرمانی ووشوی جهان در کازان روسیه با استقبال مسئولین و مردم به زادگاهش آمل بازگشت.

غدیری در گفتگو با خبرنگاران گفت: سطح مسابقات جهانی بود و بهترینهای جهان در این مسابقات حضور داشتند اما تیم ملی ووشو ایران توانست از سد همه بهترینها بگذرد و با اقتدار بر سکوی قهرمانی بایستد .

غدیری افزود: تلاش شبانه روزی وشوکاران ایرانی در اردوی چهار ماهه و مدیریت فدراسیون و تلاش کادر فنی و باور داشتن بر توانمندی ها  رمز موفقیت ووشو کاران ما بود .

وی با اشاره به اینکه سه بانوی ووشو کار در این مسابقات توانستند طلا بگیرند گفت: این یعنی موفقیت صددرصدی  و اقتدار وشوی ایران. تیم ملی ووشوی ایران که در این دوره برای اولین بار به این مقام رسید در واقع اقتدار وشوی ایران را در جهان به نمایش گذاشت .

این مربی موفق تاکید کرد: انتظار داریم ، وزارت ورزش به اندازه طلایی که ووشو کاران ایران در این مسابقات گرفتن به آنان توجه کند .

در این مراسم ریاست و اعضای شورا اسلامی شهر  ، سرپرست شهرداری ، هیات ووشوی شهرستان ، خانواده و جمعی از مردم ورزش دوست حضور داشتند. 

گفتنی است ؛ تیم ملی ووشو ایران با کسب 7 طلا و یک نقره برای اولین بار قهرمان جهان شد و به سلطه چینی ها در این رشته پایان داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0