تشکیل مجمع خیرین امنیت اجتماعی در آمل / فضای مجازی به شدت رصد می شود
15 مهر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : مردم مهم ترین تکیه گاه متولیان امنیت در تولید امنیت هستند و دشمن برای نا امن نمودن جامعه ما از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از همه حربه ها در این مسیر استفاده میکند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان آمل گفت: خانواده و ارزش های ایرانی و اسلامی بزرگترین و مستحکم ترین سد دفاعی در مقابل دشمن اند.

وی ضمن اشاره به جایگاه امنیت گفت: مردم مهم ترین تکیه گاه متولیان امنیت در تولید امنیت هستند و دشمن برای نا امن نمودن جامعه ما از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از همه حربه ها در این مسیر استفاده میکند.

وی به نقش و جایگاه خانواده ها و اهمیت آن اشاره کرده اظهار داشت: دشمن ارزشهای اسلامی و ایرانی و خانواده ایرانی را هدف گرفته و از فضای مجازی برای از بین بردن آن تلاش میکند و میداند خانوده ایرانی و ارزش ها و باور های ایرانی و اسلامی بزرگترین و مهمترین و مستحکم ترین سد در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به تهدیدات فضای مجازی، افزود: با علم به مضرات و آثار سوء این فضا در صورت عدم کنترل و مراقبت فرزندان ، برنامه ریزی مدون و هوشمندانه در راستای خنثی سازی آسیب های آن شرط عقل و امری حیاتی است.

وي مبارزه با مواد مخدر به طریق مقابله و مبارزه عملیاتی را کافی ندانسته تصريح کرد: کار فرهنگی منسجم با مشارکت دستگاه های مختلف و همکاری ملت در این زمینه غیر قابل پرهیز است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان ضمن تقدیر از تعاملات خوب و سازنده همه دستگاه ها خصوصا مردم گفت: توفیقات نیروی انتظامی آمل و کاهش وقوع جرائم و افزایش کشف آن خصوصا در زمینه سرقت و همچنین افزایش کشف مواد مخدر و زمین گیر کردن اراذل و اوباش و رصد فضای مجازی نتیجه تعامل مردم با متولیان امنیت خصوصا پلیس است.

وی از تشکیل مجمع خیرین امنیت اجتماعی در آمل خبرداد و گفت: این مجمع در فرمانداری تشکیل شده است و خیرین و بزرگان هر منطقه و شهرستان به نیازهای حوزه های امنیت اجتماعی کمک می کنند.

وی از صفر شدن جرایم خشن در شهرستان آمل خبرداد و گفت: در زمینه کشفیات موادمخدر آمل با رشد 40 درصد مواجه بودده است و نیز در تشکیل پرونده های موادمخدر نیز رشد 30 درصدی داشتیم.

گنجیان با اشاره به اینکه  در شش ماهه نخست امسال کاهش سرقت 9 درصد و نیز افزایش دستگیری در زمینه سرقت رشد 30 درصدی داشته است، عنوان کرد: کاهش 40 درصدی در تصادفات جرحی و نیز کاهش 5 درصدی در تصادفات فوتی در آمل ثبت شده است.

وی با اعلام اینکه فضای مجازی به شدت رصد می شود؛ اظهار کرد: در زمینه فعالیت کانال ها، فعالیت بسیاری از سوی پلیس فتا صورت می گیرد که کاهش جرایم نیز در این زمینه رخ داده است، بسیاری از متخلفین در این حوزه شناسایی و ساماندهی شده اند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0