خودکفایی را در هشت سال دفاع مقدس به معنای واقعی آموختیم
15 مهر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل :در هشت سال دفاع مقدس خودکفایی را به معنای واقعی آموختیم، پزشکان و پرستاران ما در منطقه جنگی با کمترین امکانات سخت ترین و پیچیده ترین جراحی ها و چالش های پزشکی را پشت سر گذاشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل  در جمع کارکنان اداره بهزیستی شهرستان آمل گفت: ما فرهنگ مقاومت در مقابل ظلم و استکبار را از امام حسین (ع) آموختیم.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس خودکفایی را به معنای واقعی آموختیم، پزشکان و پرستاران ما در منطقه جنگی با کمترین امکانات سخت ترین و پیچیده ترین جراحی ها و چالش های پزشکی را پشت سر گذاشتند.

فرمانده سپاه ناحیه آمل عنوان داشت: رزمندگان ما در مقابل دشمن تا دندان مسلح با پیشرفته ترین هواپیماها و توپخانه و مهمات که از طرف استکبار جهانی پشتیبانی میشد ایستادگی کردند و دشمنی که قصد داشت سه روزه تهران را فتح کند چهل روز طول کشید تا خرمشهر را تصرف کند.

سرهنگ عیسی زاده با اشاره به حضور جوانان ایرانی در جنگ سوریه و عراق اشاره کرد و گفت: ما امروز دشمنی را که تا سی کیلومتری مرز کرمانشاه و همدان پیشروی کرده بود را عقب رانده و زمین گیر کرده ایم.

وی ادامه داد: به حول قوه الهی قدرت موشکی ایران از داخل خاک کشور مواضع حساس دشمن در دیر الزور را مورد اثابت قرار میدهد، و هیچ قدرتی در جهان در این مورد عکس العملی نشان نمیدهد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0