قدردانی بخشدار امام زاده عبدالله از حضور بموقع نیروهای ستاد مدیریت بحران جهت کمک رسانی بارش برف
14 مهر 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار امام زاده عبدالله :با شروع بارش شدید باران در مناطق جنگلی بخش و بارش برف در محور کوهستانی و غافگیر شدن دامداران قشلاقی و باغداران ، مشکلاتی را برای باغدار و دامدار بوجود آورده است.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله با تشکر از حضور بموقع نیروهای ستاد مدیریت شهرستان و فرماندار ویژه آمل  در کمک رسانی گفت: با شروع بارش شدید باران در مناطق جنگلی  بخش و بارش برف در محور کوهستانی و غافگیر شدن دامداران قشلاقی  و باغداران ، مشکلاتی را برای باغدار و دامدار بوجود آورده است.
وی افزود: بمحض اطلاع کلیه های نیروهای امدادی هلال احمر،  جهادکشاورزی، حمل ونقل جاده ای ، حوزه بسیج  احد ۰۹ و برق ، برای امدادرسانی در اول صبح به منطقه اعزام شدند گرچه ریزش محور هراز و محور مواصلاتی کوهستانی بعلت ریزش کوه برای نیروها کمک رسانی با وقفه مواجه کرده و بالای ۱۹ ساعت کار مداوم ابتدا محور باز  و افراد راه مانده نجات  پیدا کردند ک با پذیرایی در حد نیاز و هدایت راهنمایی شدند.
وی عنوان داشت: اداره برق بخش تا پاس از شب قسمتی از نارسایی شبکه بر طرف و بسیاری از روستاها از نعمت برق برخوردار شدند و بعضی از مناطق بعلت حجم کار و پارگی سیم ادامه کار داشت.
بخشدار امام زاده عبدالله از حضور رانندگان و امکانات اداره حمل ونقل و راهداری در بخش خبرداد و گفت: آنچه نگران کننده می باشد باغداران این مناطق هستند چنانچه تغییرات جوی بعد از برف به یخبندان منجر شود خطری برای محصولات باغی خصوصا سیب خواهد بود.
عسگری پور اظهارداشت: در حال حاضر مشکل خاصی در حوزه امداد و نجات در محور روستایی بخش وجود ندارد و محور باز و تردد در مسیر با سختی  امکان پذیر است.
وی تصریح کرد: به هموطنان و ر‌وستاییان  تاکید می شود  با توجه به شرایط جوی از سفرهای غیرضروری  جداخودداری کنند چراکه احتمال ریزش مجدد وجود دارد و نسبت به ذخیره سوخت اقدام کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0