برگزاری چهارمین دوره مسابقه قرآنی ویژه ورزشکاران مازندران در آمل
14 مهر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل : مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت آستان مقدس امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل در روز پنچشنبه مورخ 20 مهر سالجاری میزبان قاریان و حافظان ورزشکار قرآن کریم مازندران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل در جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین دوره مسابقه قرآنی ویژه ورزشکاران مازندرانی در آمل که با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل برگزار شد گفت: این دوره از مسابقات قرآنی در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن در بین نسل جوان، نوجوان و ورزشکاران صورت می گیرد.

وی افزود: مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت آستان مقدس امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل در روز پنچشنبه مورخ 20 مهر سالجاری میزبان قاریان و حافظان ورزشکار قرآن کریم مازندران است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ادامه داد: در این رویداد قرآنی استانی 25 ورزشکار از شهرهای مازندران در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و حفظ موضوعی قرآن‌کریم با هم رقابت می‌کنند.

نصری تاکید کرد: اساتید و داوران برجسته در این مسابقات نظارت بر فعالیت ورزشکاران قرآنی را برعهده دارند، این رقابت‌ها به ‌مدت یک‌روز دنبال می‌شود که افراد منتخب نیز به مرحله کشوری رقابت‌ها راه پیدا می‌کنند.

حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان مازندران اداره کل ورزش وجوانان مازندران گفت: هدف از برگزاری چنین مسابقاتی آشنایی بیشتر ورزشکاران و جوانان با علوم قرآنی و ارتباط و پیوند بیشتر معنویت و قرآن با جامعه ورزش و جوانان می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0