برگزاری مانور زلزله و اطفای حریق در مدرسه ابتدایی امام زاده عبدالله اسکومحله +عکس
14 مهر 1396 ، دیدگاه 0
شهردار امام زاده عبدالله :آموزش ایمنی به عنوان یك عامل اساسی پیشگیرانه، كاهش دهنده عوارض ناشی از حوادث طبیعی و غیرطبیعی است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی، مانور زلزله و اطفای حریق در مدرسه ابتدایی امام زاده عبدالله اسکو محله با حضور بخشدار امام زاده عبدالله ، شهردار امام زاده عبدالله ، اعضای شورای شهر امام زاده عبدالله ، هلال احمر ، پرسنل آتش نشانی شهرداری امام زاده عبدالله(ع)  و شهرداری آمل برگزار گردید.

دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله با گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشانی گفت: آتش‌نشانان عزيز به‌عنوان يكی از برجسته‌ترین عوامل دستيابی به  هدفی متعالی با ايثار و ازخودگذشتگی در اين مسير گام برمی‌دارند.

وی افزود: روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار ، شهامت و شهادت و آتش نشان ها دريادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش مي زنند و دل دريايي داشتن يعني همين آتش نشان ها با حماسه آفريني هاي خوددر نبرد با شعله هاي خانمان سوز ، جوانه هاي اميد را از بستر خاكسترها مي رويانند.

شهردار امام زاده عبدالله با اشاره به برگزاری چنین مانورهای در جهت آمادگی و پیشگیری می باشد اظهارداشت: آموزش ایمنی به عنوان یك عامل اساسی پیشگیرانه، كاهش دهنده عوارض ناشی از حوادث طبیعی و غیرطبیعی است و توجه به آموزش ایمنی به ویژه در مدرسه زمینه‌های تعمیق دانش و مهارت مقابله با حوادث و حفاظت از خود را در دوره‌های اولیه زندگی فراهم می‌كند.

دکتر صلواتی اشاره کرد: یكی از حوادث غیرطبیعی كه مدارس را تهدید می‌كند، وقوع آتش‌سوزی به علل گوناگون است و توجه مسوولان آموزش و پرورش، مدیران، كاركنان، دانش آموزان و اولیای آنان به آتش‌سوزی و آگاهی از روش‌های پیشگیری می‌تواند موارد این حادثه را به صفر كاهش دهد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0