مسابقات شطرنج آزاد کشوری جام «غذا و سلامت» در آمل برگزار می شود
12 مهر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران: مسابقات شطرنج آزاد کشوری جام غذا و سلامت ماه جاری در آمل برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ اسماعیل خاتمی‌مقدم پیش ازظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران در نظر دارد همانند سال‌های گذشته همایش "روز جهانی غذا" را روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه سال جاری برگزار کند و در حاشیه همایش مسابقات شطرنج آزاد کشوری برگزار می شود.

رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران با بیان اینکه همایش گرامیداشت "روز جهانی غذا" همگام با سایر کشورها برگزار می‌شود، هدف از برگزاری آن را اشاعه فرهنگ تولید غذای سالم و امنیت غذایی برشمرد و افزود: در این همایش، مدیران و کارشناسان صنعت غذا، مدیران ارشد اجرایی و نظارتی کشور و استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تشکلهای تخصصی صنایع غذایی کشوری و استانی، تولیدکنندگان بخش کشاورزی، توزیع کنندگان محصولات غذایی، اساتید دانشگاه‌ها، اصحاب رسانه و صدا و سیما حضور خواهند یافت.

وی از جمله برنامه‌های اصلی همایش به تحلیل آماری از چالش‌ها و راهکارهای کشاورزی و صنعت غذا در استان و کشور، تجلیل از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و زنجیره توزیع منتخب دستگاه‌های اجرایی و منتخبی از پیشکسوتان صنایع غذایی استان، اشاره کرد و مهم‌ترین بخش برنامه را معرفی و اهداء لوح و تندیس به "برترین‌های کیفیت صنعت غذای استان" برشمرد.

خاتمی‌مقدم از برگزاری اولین دوره مسابقات شطرنج آزاد کشوری جام "غذا و سلامت" در ۲۰ و۲۱ مهرماه در شهرستان آمل و در حاشیه برگزاری هماش خبر داد و افزود: در این مسابقات، قهرمانان شطرنج کشور و استان تحت عنوان تشکل‌ها و واحدهای تولیدی استان به رقابت خواهند پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقه در تقویم سایت فدراسیون جهانی شطرنج ثبت و نتایج آن نیز در این سایت بین‌المللی درج خواهد شد و طی مراسمی با حضور نمایندگان تشکل‌ها و مسولین استانی از برندگان این مسابقه تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0