61 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در آمل آغاز کردند
12 مهر 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش آمل : معلمان نقش بيداركنندگان را در جامعه داشته، دارند و خواهند داشت و اميدوارم همه معلمان آنچه را كه مي آموزند، بياموزند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل در جمع مردم این شهرستان  با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید و فصل بازگشایی مدارس ضمن  تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت و تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) گفت: بدون شك اگر جامعه و مردم بخواهند در مسير حق گام بردارند بايد راهنما داشته باشد و انساني كه به خواب فرو رفته چگونه مي تواند سير و سريان داشته باشد، انسان اگر بخواهد به تعالي برسد بايد بيدار باشد اين بيداري با راهنمايي پيامبران و امامان الهي ميسر مي شود.

وی ادامه داد: امام حسين (ع) به عنوان بزرگترين معلم آزادي و آزاد انديشي در جامعه آن زمان و تمام اعصار، الگو بودند و در راه آزادي و آزادگي بصيرت داشته و همه چيز را در راه خدا ايثار نمودند.

مدیر آموزش و پرورش آمل اشاره کرد: معلمان نقش بيداركنندگان را در جامعه داشته، دارند و خواهند داشت و اميدوارم همه معلمان  آنچه را كه مي آموزند، بياموزند.

مرزبند با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش شهرستان آمل در سال تحصیلی جدید گفت: با وجود تعطیلی مدارس در فصل تابستان، آموزش و پرورش با برنامه ریزی و همكاري همه جانبه  نيروهاي اداري و آموزشي در راستاي بهسازی مدارس، سازماندهی نیروها و نظارت های دقیق در ثبت نام دانش آموزان ، آماده آغاز سال تحصیلی جدید بوده است.

وی گفت: آموزش و پرورش شهرستان آمل با بیش از 5 هزار همکار فرهنگی اعم از پرسنل اداری، آموزشی و در قالب ٤٩٨ مدرسه شهری و روستایی بستر را براي ورود 61 هزار دانش آموز فراهم نموده و سال تحصیلی را آغاز کرد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل ادامه داد: در سه ماهه تابستان به طور فعال و شبانه روزی آموزش و پرورش برنامه داشته تا مهرماه به خوبی آغاز شود و اگر پروژه مهر با شعار (مديران مدارس، رهبران برنامه درسي) به خوبی و به طور بهینه اجرا شود، در طی سال تحصیلی مشکلی در موارد مختلف پیش نخواهد آمد.

مرزبند ضمن تقدیر و تشکر از نهاد ها و دستگاههای اجرایی در راستای کمک به اجرای پروژه مهر اظهار داشت: در هنگام اجرای پروژه مهر، هرجا که نیاز به همکاری دیگر دستگاهها و نهادها داشته ایم با روی باز به کمکمان آمده و ما را در اجرای مطلوب پروژ مهر یاری نموده اند و همکاری مردم به ویژه والدین دانش آموزان با آموزش و پرورش ضروری است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0