دستگيري سارق منزل با 6 فقره سرقت / کشف 14 کیلو گرم مواد مخدر در آمل
11 مهر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامي شهرستان آمل : ماموران در بازرسی از خودروی اين متهم 14 کیلوگرم انواع مواد مخدر كه به شيوه ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود، کشف کردند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل  از دستگيري سارق منزل در اين شهرستان با 6 فقره سرقت خبر داد خبرداد و گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتي و انجام تحقیقات پليسي، ماموران انتظامی کلانتری 13 موفق به شناسايي سارقی حرفه اي به نام " د - ع " شدند.

سرهنگ گنجيان، تصريح کرد: با شناسايي سارق و هماهنگی های قضائی، ماموران در عملياتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در حین سرقت منزل دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: متهم در تحقيقات و بازجویی های پلیسی تاکنون به 6 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

وی از کشف 14 کیلو گرم مواد مخدر در آمل اشاره کرد وگفت : در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ ،ماموران انتظامي اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت یکی از عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی با ایجاد طرح های کنترلی در پلیس راه آمل متهم به نام " ع - الف " را در حین تردد در این محور با یک دستگاه خودروی پراید دستگیر کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم خاطر نشان كرد: ماموران در بازرسی از خودروی اين متهم 14 کیلوگرم انواع مواد مخدر كه به شيوه ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود، کشف کردند .

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهم پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل بابيان اينکه مواد مخدر يك عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است، گفت: مواد مخدر ريشه اخلاق را در جامعه مي سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگراني و ناامني شهروندان و در نتيجه تنزل امنيت انساني آنان مي شود.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0