در نشست هم اندیشی ارشاد و شورای شهر آمل تاکید شد؛
11 مهر 1396 ، دیدگاه 0
ایجاد سند همکاری یکساله جهت منسجم کردن برنامه های فرهنگی با شورای شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ در راستای تعاملات و ارتباطات کاری در حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری ، قرآنی و رسانه ای بین دو مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل  و شورای شهر آمل ، جلسه ای بدین منظور تحت عنوان "نشست هم اندیشی " در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور رئیس و تعدادی از اعضاء شورا برگزار گردید.

امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزاری این نشست ها را آغاز اتفاقات خوبی در حوزه فرهنگ و هنر دانست وگفت: ایجاد تفاهم نامه و یا سند همکاری یکساله جهت منسجم کردن برنامه های فرهنگی با شورای شهر ، فضاسازی ، تجهیز و یا بازسازی مجتمع تئاتر شهر در دستور کار قرار دارد.

وی با تقدیر و تشکر از اعضای قبلی شورای شهر و مخصوصا حمایت های دلسوزانه و برادرانه مهندس امیر سلیمانی ادامه داد: ایجاد بوستان هنرمندان یا پارک هنرمندان در محوطه جلوی مجتمع فرهنگی هنری ولیعصر (عج)ارشاد ، بکارگیری از پتانسیل و یا ایده های خوب هنرمندان در امور مختلف شهری در راستای زیبا سازی مبلمان شهری و گام در جهت اشاعه فرهنگ بومی می باشد.

غلامحسین شفیع زاده ، رئیس شورای شهر آمل نیز ضمن ابراز خرسندی و خوشنودی از برگزاری چنین جلساتی اظهار داشت: ما بعنوان نماینده مردم در یک دوره زمانی خاص در مجموعه شورای اسلامی شهر هستیم و تمام سعی و تلاشمان باید بر این اساس باشد تا رضایت جمعی بدست آید و این مهم جز در سایه همدلی ، همکاری ، همفکری و بکارگیری از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده همشهریان عزیز تحقق نمی یابد.

رئیس شورای شهر آمل در ادامه خاطر نشان کرد: مجموعه شورای شهر آمل تمام توان خود را برای تحقق بخشیدن نیازهای شهروندان بکار خواهد گرفت و در حوزه فرهنگ و هنر نیز با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد تحولات خوبی خواهیم بود.

در پایان مقرر گردید ،تفاهم نامه همکاری در اولین فرصت تنظیم ، برنامه های فرهنگی هنری شش ماه دوم سالجاری بزودی و برنامه های شش ماهه اول سال 97 ، پایان سال جاری به شورا اعلام گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0