جمع آوری حدود 10 تن زباله خشک در روز تاسوعا و عاشورا / قدردانی از همکاری شهروندان عزیز آملی
9 مهر 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری آمل : برپایی ایستگاه فرهنگی، برپایی ایستگاه صلواتی، نصب بنرهای تبلیغی در نقاط پرتردد شهر، تبلیغات در فضای مجازی، توزیع بسته های فرهنگی و فرهنگ سازی از طریق رسانه ها از جمله فعالیت ها بوده است.


کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل، محمد للهی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با تسلیت شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و با اشاره به اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در دهه اول ماه محرم اظهارداشت: با توجه به اینکه حجم زباله ها در دهه اول محرم افزایش پیدا می کند، نیروهای این سازمان با هدف حفظ پاکیزگی و نظافت شهر در حالت آماده باش بودند.
وی تصریح کرد: تخلیه و شستشوی مخازن پسماند به صورت پیوسته انجام گرفت و نیروها به صورت مستمر در اطراف مساجد، تکایا، حسینیه ها و هیئت های مذهبی مشغول تنظیف شهر بودند.
للهی افزود: این سازمان علاوه بر خدمات صورت گرفته، در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تجهیز کلیه نیروها و امکانات و به صورت شبانه روزی نسبت به تنظیف شهر اقدام کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از جمع آوری حدود 10  تن زباله خشک در تاسوعا و عاشورای حسینی از سطح شهر، تکایا و مساجد شهر آمل خبرداد.
وی با قدردانی از همکاری شهروندان عزیز آملی و گروه های حامی محیط زیست اظهارداشت: در دهه اول ماه محرم امسال شاهد کاهش تولید پسماندهای پلاستیکی بودیم که امری امیدبخش و دارای اهمیت است که ارتقای سطح احساس مسئولیت همشهریان عزیز آملی و اثربخشی اقدامات فرهنگی این سازمان را نشان می دهد که تلاش می دهیم تا در سال آینده بتوانیم فرهنگ سازی بیشتر و تبلیغات گسترده تری را به منظور کاهش حجم پسماندهای پلاستیکی داشته باشیم.
للهی با اشاره به اقدامات فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در دهه اول ماه محرم اظهارداشت: برپایی ایستگاه فرهنگی، برپایی ایستگاه صلواتی، نصب بنرهای تبلیغی در نقاط پرتردد شهر، تبلیغات در فضای مجازی، توزیع بسته های فرهنگی و فرهنگ سازی از طریق رسانه ها از جمله فعالیت ها بوده است.
وی به راه اندازی کمپین محرم شهری پاک آمل اشاره کرد و بیان داشت: این کمپین با هدف کاهش حجم زباله های شهر آمل در ایام محرم، عدم رهاسازی زباله های پلاستیکی در معابر و جوی ها، کاهش پسماند و گسترش فرهنگ حفظ محیط زیست ایجاد گردید که با استقبال خوبی از سوی همشهریان عزیز آملی روبرو بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0