به همت خیر حاج عباس محسنی،
6 مهر 1396 ، دیدگاه 0
سالن ورزشی فرهنگ شهر آمل پس از تعمیرات و بازسازی برای ورزشکاران جانبازان و معلولین افتتاح و بازگشایی شد

کمال آنلاین ؛ مسعود فلاح شامگاه چهارشنبه در آئین افتتاح سالن ورزشی برای جانبازان و معلولان آمل اظهار کرد: در شهرهایی که بالای ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد یک سالن ورزشی در اختیار جانبازان و معلولان قرار می گیرد.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان آمل با اشاره به اینکه با حمایت اداره کل ورزش و جوانان آمل و ریاست اداره ورزش آمل سالنی در این شهر به ما تعلق گرفت، افزود: سالنی که در اختیار ما گذاشتند هیچ گونه امکاناتی نداشت و به نوعی در شان و جایگاه شهرستان نبود.

فلاح با اشاره به کمک خیرین، این سالن با هزینه سه میلیارد ریال بازسازی و نرمت شد، ادامه داد: انتظار داریم این سالن به صورت کامل در اختیار این هیئت قرار بگیرد.

وی گفت: بسکتبال با ویلچر شهرستان آمل در لیگ برتر کشور حضور دارد که در سال گذشته موفق به مقام نایب قهرمانی ایران شد و همچنین تیم بسکتبال با ویلچر ٢ ماه قبل در جام پادشاهی تایلند با حضور تیم ملی کره، تیم ملی جوانان تایلند و تیم بزرگسالان تایلند، مقام اول را تیم شهرداری آمل کسب کرد.

فلاح با اشاره به اینکه تیم والیبال نشسته آقایان آمل در دسته اول لیگ ایران حضور دارد، ادامه داد: والیبال نشسته بانوان در لیگ دسته دوم ایران حضور دارد.

وی با بیان اینکه امیرحسین کفشداری بازیکن آملی عضو تیم ملی والیبال نشسته بزرگسالان است که قهرمان آسیا و اقیانوسیه شدند، افزود: در حال حاضر ۵ بازیکن تیم بسکتبال باویلچر آمل در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور دارند تا ٢٧ مهر سال جاری به کشور چین اعزام شوند که امیدوارم تیم ملی کشورمان قهرمان مسابقات آسیایی را کسب و سهمیه بازیهای جهانی را به دست آورند.

ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل با اشاره به افتخار آفرینی تیم بستکبال ویلچر جانبازان ومعلولین شهرستان درمسابقات بیان المللی وکشوری گفت :سالن ورزشی فرهنگ شهر آمل پس از تعمیرات و بازسازی برای ورزشکاران  جانبازان و معلولین  افتتاح و بازگشایی شد که کل هزینه آنرا حاج عباس محسنی خیر بزرگوار آمل به مبلغ سه میلیارد ریال تقبل وپرداخت نمود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0