در هفته دفاع مقدس بیش از ۳۸۰ عنوان برنامه اجرا می شود
2 مهر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه آمل : در زمینه فرهنگی مشارکت بسیج و سپاه آمل در شهرستان بسیار چشمگیر است و به جرات می توان گفت بخش مهمی از برنامه های فرهنگی شهرستان توسط این بخش صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه آمل در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس در آمل با اشاره به اینکه شهرستان آمل در حوزه بسیج و سپاه فعالیت های بسیار موثری انجام داده است، تصریح کرد: 108 هزار بسیجی در شهرستان آمل سازماندهی شدند و امید داریم که با کمک خبرنگاران دست بدست هم دهیم تا بتوانیم برنامه های مان را در طول سال جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اینکه نیروهای بسیجی تاکنون توانستند با مشارکت اصحاب رسانه در حوزه‌های مختلف سطح شهر ورود پیدا کردند، افزود: امسال با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس با حماسه حسینی محرم بعد از 15 سال رژه حماسی با حضور نیروهای بسیجی و گروه های خودرو به اجرا درآمد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: در زمینه فرهنگی مشارکت بسیج و سپاه آمل در شهرستان بسیار چشمگیر است و به جرات می توان گفت بخش مهمی از برنامه های فرهنگی شهرستان توسط این بخش صورت می گیرد.

عیسی زاده با اعلام اینکه ۳۸۰ عنوان برنامه در بسیج محلات و پایگاه های مقاومت برای هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است، گفت: 80 عنوان برنامه از این برنامه ها شاخص بوده است که با همکاری بخشداری هیات امنا و دهیاران انجام می شود.

وی از برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس، دیدار خانواده‌ های شهدا، رزمندگان و جانبازان، یادواره های شهدا، همایش نهضت روشنگری، امر به معروف، افتتاح پایگاه های مقاومت بسیج، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، هنری، ادبی ، مراسم شعر دفاع مقدس و غیره از مهم ترین برنامه های هفته دفاع مقدس برشمرد.

وی یکی از مهم ترین برنامه های سپاه را برگزاری هفته امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد و گفت: همایش آمران به معروف نیز در برنامه های هفته دفاع مقدس و بزرگداشت این هفته گنجانده شده است.

فرمانده سپاه آمل با بیان اینکه افتتاح پایگاه بسیج و ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت هفته  دفاع مقدس صورت می گیرد، گفت: ویزیت رایگان در شش ماهه دوم در محلات و مناطق محروم افزایش می یابد.

عیسی زاده به فعالیت بسیج دانشجوئی که توانستند در استان نمونه شوند اشاره کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0