سرهنگ عیسی زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد + عکس
30 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه کربلای مازندران : مسیحیان صهیونیست بیشتر از ۸۰۰ کانال تلویزیونی و کلیسا در آمریکا دارند و شیطان بزرگ اعتقاد دارد اصل در عالم خلقت یهود است و بقیه برای خدمات به این قوم خلق شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران، امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان آمل، مسئولین ادارات ونهادها ، مسئولین رده های مقاومت بسیج ، خانواده های معظم شهدا و دیگر اقشار مردم، سرهنگ بهروز عیسی زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد.
سردار محمد حسن بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امروزه آمریکا قصد دارد مسلمانان را از آبراهه های بزرگ مثل تنگه هرمز دور کند گفت:  مسیحیان صهیونیست بیشتر از ۸۰۰ کانال تلویزیونی و کلیسا در آمریکا دارند و شیطان بزرگ اعتقاد دارد اصل در عالم خلقت یهود است و بقیه برای خدمات به این قوم خلق شدند.
وی با اشاره به اینکه مردم میانمار با طرح آمریکا کشتار می شوند و  آمریکا در نظر دارد تا اگر هزاران نفر مسلمان و غیرمسلمان را کشتار کرد ما هیچ اعتراضی نکنیم ادامه داد: آمریکا سال های قبل دستور انتقال مسلمانان را از نقاط استراتژیک داده بود و امروز مسلمانان صهیونیستی هم وجود دارند و اینها همان هایی هستند که روزانه چند تن بمب بر روی مردم یمن می ریزند.
فرمانده سپاه کربلای مازندران اظهار کرد: دشمنان می گویند باید برای قیام آخر مسیحی و یهودی ها بیت المقدس را فتح کنند و در آن مکان مقدس هیچ مسلمانی نباشد و تمام تحرکات دشمنان اسم و رمز دارد.
سردار بابایی با اشاره به اینکه طرح آمریکا عدم شکل گیری انقلاب اسلامی بود که انقلاب اسلامی در کشورمان صورت گرفت، افزود: این انقلاب زمینه انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) خواهد بود و امروز برای راهیان نور جوانان حضور دارند.
وی با بیان اینکه امروز اربعین تبدیل به شروع قیام امام زمان شده است، افزود: امروزه در اربعین زائرانی از اروپا و یا دیگر قاره ها داریم و هواپیمای آمریکا و اروپا چارتر بلیط تهیه شده است که در اربعین حضور داشته باشند.
سردار بابایی با اشاره به اینکه باید در همه لحظات حواسمان باشد افزود: باید حرفی نزنیم و کاری نداشته باشیم که آمریکا خوشش بیاید و آمریکا دوست دارد روحیه ما روحیه خودپرستی باشد تا به فکر خودمان و به دنبال شهوات باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با بیان اینکه امروز وحدت و همدلی در این شهرستان مشهود است و در مسیر خدمت گام برمی داریم گفت: اگر امروز ترامپ حرف می زند زیاده خواهی دارد و اگر سپاه و بسیج نبود نامی از ایران نبوده است.
 وی افزود: امروز دشمن بیکار نیست و درصدد این قرار دارد که از ایمان، تقوا، خداترسی و محرم به ما ضربه بزند و هدف دشمن محرم ، اهل بیت و ولایت پذیری مااست.
 امام جمعه آمل ادامه داد: امروز دلسوزان اهل بیت درمسیر ولایت گام برمی دارند و محرم راجدی بگیریم و با این نگاه محرم را حفظ کنیم.
گفتنی است در پایان از زحمات سرهنگ حکمت داجلری تقدیر به عمل آمد و سرهنگ بهروز عیسی زاده به عنوان فرمانده سپاه ناحیه آمل معرفی شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0