افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان وصنایع وابسته در آمل + عکس
29 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
روزهای پررونق نمایشگاه دائمی آمل با گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ نمایشگاه‌‌ دائمی شهرستان آمل در سالهای اخیر به مرکزی برای عرضه مستقیم وبی واسطه محصولات تولیدی واحدهای فعال ونمونه کشوری تبدیل شده و این ظرفیت مهم باعث شده تا پای بسیاری از این تولیدکنندگان نمونه ملی به این شهرستان ومعرفی به مشتریان باز شود.

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان وصنایع وابسته با حضورمهندس سلیمانی  ریاست نظام مهندسی  شهرستان آمل ، مهندس آذری مدیرعامل انجمن انبوه سازان شهرستان آمل و عضو شورای شهر آمل  ،اعضای هیئت مدیره انجمن انبوه سازان شهرستان آمل و جمعی از شرکت‌های معتبر وبرند تولیدی کشور در محل دائمی نمایشگاه شهرستان آمل گشایش یافت.

این نمایشگاه طی سه سال گذشته به عنوان مهمترین نمایشگاه صنعت ساختمان درآمل، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده وامسال نیزحضور این شرکت ها پررنگ تر بوده است.

برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل که با استقبال خوبی شرکت های برتر وفعال این حوزه ازاستانهای کشور بوده، بدون شک با همراهی وتعامل بسیارخوب" محمدحسین زاده مدیرنمایشگاه های آمل و پیشتکار وهمکاری خانم محمدی وخلیلی ازعوامل برگزاری نمایشگاه به ثمر نشست.

خانم اخترمحمدی، مدیربرگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل گفت، که از ابتدای امسال تاکنون 5 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه آمل برپا شده که نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان به عنوان ششمین نمایشگاه امسال است که در فضایی به وسعت حدود دو هزار مترمربع در 35 غرفه برپا شده و واحد تولیدی ونمایندگی های شرکت های معتبرداخلی جدیدترین تولیدات وتوانمندیهای خود را درزمینه های انواع کاشی وسرامیک، سقف کاذب، لوله وشیرآلات، درب های فلزی، تزئینات داخلی منزل عرضه کردند.

خانم محمدی : نمایشگاه صنعت ساختمان برای چهارمین سال متوالی هست که درآمل برپا می شود

وی با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه فرصت ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند، افزود: شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.

وی ادامه داد، که نمایشگاه صنعت ساختمان برای چهارمین سال متوالی هست که درآمل برپا و نمادی از توانمندی تولیدکنندگان استانهای کشور در مازندران وشهرستان آمل به نمایش گذاشته می شود.

خانم محمدی اضافه کرد، که بیشتر شرکت هایی که دراین نمایشگاه حضور پیدا کردند، از شرکت های مادر وتولیدکننده های فعال ومعتبر کشوری هستند که دعوت وحضور آنها دراین نمایشگاه هم برای ما و علاقمندانی که برای بازدید ازنمایشگاه حضور پیدا می کردند، مهم بود.

وی اضافه کرد، که تمام تلاش و مجموعه عوامل برگزاری این نمایشگاه براین بود که بتوانیم با حضور تولیدکنندگان وغرفه داران ونیزمراجعه کنندگان پل ارتباطی خوبی برای اوج گیری ورونق این صنعت باشیم.

 خلیلی: برپایی نمایشگاه حوزه صنعت ساختمان از حوزه مورد علاقه وتخصصی من هست

خانم مهری خلیلی با حدود 14 سال سابقه به عنوان یکی از فعالان برگزاری نمایشگاه های داخلی وخارج از کشور که در برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل با همکاری خانم محمدی همکاری درخور توجهی داشتند، گفت، بسیار خوشحال هستم که در شهرستان آمل ودراین نمایشگاه با همفکری خانم محمدی وآقای حسین زاده افتخاری شد که درکنار هم زمینه حضور شرکت های معتبر درصنعت ساختمان را دراین نمایشگاه فراهم کنیم.

خانم خلیلی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه حوزه صنعت ساختمان از حوزه مورد علاقه وتخصصی من هست، ادامه داد، بدون شک معرفی آخرین توانمندی ها وبکارگیری فناوری های نوین درصنعت ساختمان سازی وصنایع وابسته آن وایجاد فرصت مناسب برای تولید کنندگان وارائه دهندگان خدمات به مخاطبان ، ایجاد بستری مناسب برای جذب سرمایه گذاری ازاهداف مهم این نمایشگاه است.

وی اضافه کرد، که امیدواریم که غرفه دارانی که از استانهای مختلف کشور شرکت کردند، با اطلاع رسانی خوب وقوی که از ماه های قبل در سطح کشوری داشتیم، توانسته باشیم برای آنان به عنوان میزبان در این نمایشگاه مفید فایده بوده باشیم.

این نمایشگاه با هدف الگودهی در زمینه تولیدات صنایع ساختمانی ومعرفی تولیدات جدید می باشد

همچنین حسین زاده، مدیرنمایشگاه های آمل گفت: در دیداری که رییس واعضای هیات مدیره انجمن انبوه سازان ونیز کانون مهندسین آمل از این نمایشگاه داشتند، توافق شد که زمینه حضور اعضای این دو مجموعه برای بازدید ونیز انعقاد قرارداد با شرکت های حاضر درنمایشگاه منجر شود.

محمد حسین زاده ادامه داد: این نمایشگاه با هدف الگودهی در زمینه تولیدات صنایع ساختمانی ومعرفی تولیدات جدید دراین صنعت که نقش مهمی درکاهش هزینه ها، افزایش زیبایی و مشتری پسندی دارد، از ویژگیهای خاص چهارمین نمایشگاه سراسری وتخصصی صنعت ساختمان و تاسیسات وابسته بوده است.

این نمایشگاه تا 31 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان آمل در بلوارشهید بهشتی اندیشه4 صبح وعصر برای بازدید علاقمندان برپا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0