آمادگی کامل مدارس شهرستان آمل برای آغاز سال تحصیلی ۹۷_۹۶
28 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : به لطف خدا و با همكاري خوب همكاران اداري و آموزشي پروژه مهر ٩٦ بسيار خوب و مفيد به انجام رسيد و مدارس آمادگي شروع مهري با نشاط و شاداب را دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش درجمع مسئولین  دابو ودشت سر  ضمن تبريك آغاز سال تحصیلی ۹۷_۹۶  و باز گشایی مدارس گفت : هيچ مشكلي در جهت بازگشايي مدارس وجود ندارد.

وی افزود : :اگر انسان قرار است به كمال برسد اولين  نكته آنست در خواب غفلت نباشد. ولي (راهنما)مي تواند انسان را از خواب غفلت بيدار كند، جامعه اگر تابع ولي نباشد نمي تواند مسير را طي كند.

مدير آموزش پرورش آمل در ادامه عنوان داشت : ما به عنوان اولياء خانواده و معلم به عنوان ولي در مدرسه بايد آنچه بگوييم كه باشيم. آنچه ولي در جامعه ميگويد تميز درستي از نادرستي است. اگر قرار باشد به سعادت برسيم بايد درستي و بصيرت را پيشه گيريم كه مقام معظم رهبري آن را در جامعه بيشمار سفارش كردند.

مرزبند ادامه داد : : در آموزش و پرورش شهرستان آمل هميشه به دنبال آرامش بوديم اگر ما در راه خدا باشيم  آرامش به دنبال خواهد داشت " أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ " به لطف خدا و با همكاري خوب همكاران اداري و آموزشي پروژه مهر ٩٦ بسيار خوب و مفيد به انجام رسيد و مدارس آمادگي شروع مهري با نشاط و شاداب را دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0