برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در آمل
28 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر مرکز همایش ‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی آمل : درتداوم برگزاری نمایشگاه های تخصصی و به منظور پاسخگویی به نیاز فعالان این عرصه، نمایشگاه مصالح ساختمانی در آمل برپا می شود.

محمد حسین‌ زاده مدیر مرکز همایش ‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛اظهار داشت: درتداوم برگزاری نمایشگاه های تخصصی و به منظور پاسخگویی به نیاز فعالان این عرصه، نمایشگاه مصالح ساختمانی در آمل برپا می شود.

حسین زاده  بیان کرد: ارائه توانمندی ‌های تولید کنندگان، ارزیابی توان رقابتی مشارکت‌کنندگان، افزایش تبلیغات عمومی، بازاریابی، معرفی کالا و خدمات جدید فعالان تولید و آشنایی متخصصان و علاقمندان با تکنولوژی‌های روز این صنعت از  اهداف برپایی نمایشگاه است.

مدیر مرکز همایش‌ ها و نمایشگاه ‌های تخصصی آمل گفت: ورود به بازارهای جدید، گسترش شبکه های توزیع و ایجاد نمایندگی های جدید، اطلاع رسانی مناسب و دریافت سفارش از مشتریان جدید، معرفی کالا و خدمات جدید، تبادل اطلاعات و تجربیات، ایجاد رقابت سالم و ارزیابی توان رقابتی مشارکت ‌کنندگان از دیگر اهداف برپایی چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان در آمل است.

وی اظهارداشت: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان از استانهای کردستان، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مشهد ، مازندران و دیگر استانها، آخرین محصولات خود را در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

حسین زاده عنوان داشت: در این نمایشگاه محصولاتی شامل شیشه ‌های دو جداره و ماشین ‌آلات تولیدی، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، انواع کاشی و سرامیک، سنگ ‌های تزئینی، نما و کامپوزیت، مصالح ساختمانی، لوله و اتصالات، انواع در و پنجره‌های یو پی وی سی، تیرچه‌ های صنعتی، سیستم‌ های حفاظتی و امنیتی و تجهیزات فنی و مهندسی در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

وی اشاره کرد: چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور بیش از 35 واحد تولیدی و بازرگانی به مدت چهار روز از تاریخ 28 تا 31 شهریور ماه در محل دائمی مرکز همایش‌ ها و نمایشگاه ‌های تخصصی آمل واقع در بلوار شهید بهشتی جنب سالن ورزشی هلال احمر برای بازدید عموم دایر است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0