آغاز به کار هیئت کبدی محمودآباد
27 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس هیئت ورزش کبدی محمودآباد : برای معرفی ورزش کبدی باید تعامل هایی از سوی هیئت کبدی با ادارات مربوطه صورت گیرد تا بتوانیم هرچه بهتر برای اطلاع رسانی و جذب کبدی کاران تلاش نماییم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین در محمود آباد، رحیمی رئیس هیئت ورزش کبدی شهرستان از آغاز به کار این هیئت ورزشی در محمودآباد خبرداد.

محمد رحیمی رئیس هیئت ورزش کبدی محمودآباد در نخستین جلسه آغاز به کار اعضای هیئت کبدی در شهرستان محمودآباد گفت: برای معرفی ورزش کبدی باید تعامل هایی از سوی هیئت کبدی با ادارات مربوطه صورت گیرد تا بتوانیم هرچه بهتر برای اطلاع رسانی و جذب کبدی کاران تلاش نماییم.

جوان ترین رییس هیئات ورزشی شهرستان محمودآباد بیان داشت: محمودآباد پتانسیل توسعه ورزش کبدی را دارا است و برای تحقق این امر نیازمند تلاش اعضا در کنار حمایت مسئولان هستیم.

 رحیمی افزود: به زودی کلاس های آموزشی و استعدادیابی برای علاقه مندان کبدی در سطح شهرستان محمودآباد برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش کبدی محمودآباد خاطرنشان کرد: ورزشکاران این رشته ورزشی با وجود کمبود امکانات در میادین کشوری خوش درخشیدند و اگر جوانان شهرستانی حمایت شوند بی شک در این میادین برای استان و شهر افتخار کسب می کنند.

وی در پایان گفت: هیئت کبدی از محدود هیئات ورزشی در شهرستان است که دفتر ثابت دارد و با همکاری دانشگاه کاوش محمودآباد در این محل واقع شده است و در تلاش هستیم تا با همت اعضای هیئت کبدی شهرستان زیرساخت های لازم و کافی برای ورود علاقه مندان فراهم شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0