افتتاح فاز دوم مجتمع فرهنگی مذهبی آل طاها و رونمایی از یادمان شهدای مدافع حرم آمل +عکس
27 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل : در حسینیه ها دوستان نورانی تربیت می شوند که همانند شهید مدافع حرم زال نژاد را تربیت می کند مایه افتخار آمل می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل، خانواده های معظم شهدا و دلدادگان مکتب سرخ حسینی، افتتاح فاز دوم مجتمع فرهنگی مذهبی آل طاها و رونمایی از یادمان شهدای مدافع حرم آمل به همت هیئت محبین آل طاها صورت گرفت.

 امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با قدردانی از تلاش و همت والای هیئت محبین آل طاها در راه اندازی این مجموعه فرهنگی گفت: قطعا با راه اندازی اینگونه مجتمع های فرهنگی پایگاههای خوبی برای تبلیغات اسلامی خواهد بود.

 وی با بیان اینکه محرم و صفر فرصت خوبی برای خودسازی و خودشناسی می باشد افزود: از تمام ساعات این دو ماه استفاده کنیم که فرصت بسیار خوبی است.

 وی افزود: با استفاده از شعور حسینی، مبلغ برای دین مبین اسلام باشیم و اگر در حسینیه ها تربیت، تربیت قرآنی باشد مورد اقبال عمومی قرار می گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل عنوان داشت: در حسینیه ها دوستان نورانی تربیت می شوند که همانند شهید مدافع حرم زال نژاد را تربیت می کند مایه افتخار آمل می شوند.

 امیر نیا تاکید کرد: در شهرستان آمل 116 کانون مساجد وجود دارد که نیازمند ساماندهی هستند و امید داریم که بتوانیم در این کانون ها کلام امیر بیان حضرت علی(ع) را بیان و سرلوحه کارمان قرار دهیم.

 حسین جوادی مسئول هیئت محبین آل طاها با بیان خاطراتی از شهید زال نژاد گفت: شهید زال نژاد از زمان کلنگ زنی در ساخت حسینیه حضوری فعال داشت.

 وی با انتقاد از عدم حضور مسئولین در افتتاح حسینیه و یادمان شهدای مدافع حرم بیان داشت: برای ساخت این حسینیه ریالی از بودجه دولتی استفاده نکردیم و خیران و افراد نیکوکار و نیروهای هیئت کمک کردند.

مسئول هیئت محبین آل طاها ادامه داد: در این هیئت جوانانی تربیت شدند که به عنوان مدافعان حرم در سوریه مشغول جنگ هستند و شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد نمونه بارز آن است.

 جوادی با بیان اینکه در ساخت حسینیه بجای کمک، از سوی مسئولین مانع کار ما بودند اظهارداشت: بزرگترین حمایت مسئولین این بود 6 ماه تمام پلیس ساختمان شهرداری جلوی کارمان را می گرفت چرا که وارد معاملات شهری نشدیم.

وی اشاره کرد: برای ساخت فاز دوم مجتمع فرهنگی مذهبی و یادمان شهدای مدافع حرم بالغ بر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال هزینه شد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0