حمايت از کارگاههاي کوچک و زودبازده يکي از اهداف اقتصاد مقاومتي و زمينه اشتغال‌زايي می باشد
23 شهریور 1396 ، دیدگاه 1
فرماندار ویژه آمل : زمينه فعاليت و امنيت براي صنعتگران و سرمايه‌گذاران ايجاد شود تا بتوانند در اين عرصه خدمت کرده و موجب رشد توليد و تکاپوي اقتصادي و اشتغال شهرستان و استان شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل دربازدید از شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال در شهرک صنعتي بابکان با اشاره به نامگذاري سال اقتصاد مقاومتي و توليد واشتغال، و استقرار 46 درصد از صنعت استان مازندران در شهرستان آمل، تلاش صنعتگران و توليدکنندگان اين شهرستان را ارج نهاد و گفت: بايد زمينه فعاليت و امنيت براي صنعتگران و سرمايه‌گذاران ايجاد شود تا بتوانند در اين عرصه خدمت کرده و موجب رشد توليد و تکاپوي اقتصادي و اشتغال شهرستان و استان شوند.

وي بر لزوم تفکر، برنامه‌ريزي و مديريت در حمايت از توليدکنندگان و سرمايه‌گذاران تأکيد کرد و افزود: حمايت دستگاه ها از واحدهاي توليدي و صنعتي بايد دقيق و بر اساس برنامه‌ريزي باشد و به موقع انجام گيرد.

معاون استاندار حمايت از کارگاه‌هاي کوچک و زودبازده را يکي از اهداف اقتصاد مقاومتي و زمينه اشتغال‌زايي خواند و پشتيباني از اين واحدها را از سوي دستگاه هاي دولتي خواستار شد.

 ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان آمل دراین بازدید گفت : اين شرکت، تنها شرکتي است که در استانهاي مازندران،گيلان و گلستان در اين زمينه فعاليت ميکند، و بازار کار و سفارشاتي که هم اکنون در اين شرکت پذيرفته و ارائه ميگردد.

وی اشاره کرد :  هم اکنون اين شرکت با توليد انحصاري اين محصولات علاوه بر کسب رضايت و جلب سفارشات داخلي، توانسته بواسطه کيفيت محصولات خود، بازارهاي خارجي را نيز فتح نمايد، و حتي برخي شرکتهاي ترکيه اي را نيز مجاب به خريد از اين شرکت نمايد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. ممنون از سایتتون