320 دانش آموز ودانشجو تحت پوشش بهزیستی آمل قراردارند
23 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : از 20شهریور تا 30شهریور طرح جشن نیکوکاری در تهیه لوازم التحریر رابرای کودکان ومعلولین

وحیدحسین زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل در حاشیه طرح حامی ایتام وکودکان در گفتگو با کمال آنلاین گفت : طرح حامی ایتام وکودکان معلول نیازمند از عید قربان تا عید غدیر بابرپایی ایستگاه اطلاع رسانی در چهار نقطه از شهرستان برگزار شد .

وی افزود : در این طرح تعداد 60نفرازخیرین عزیز امل برای حمایت از فرزندان ایتام ثبت نام کردند ومیانگین ماهی شش میلیون تومان به حساب فرزندان ایتام وکودکان معلول نیازمند واریز می شود .

وی ادامه داد :  وی ضمن تقدیر  از خیرین و مردم نیکوکارامل بایت حمایت از این طرح قدردانی اشاره کرد : از 20شهریور تا 30شهریور طرح جشن نیکوکاری در تهیه لوازم التحریر رابرای کودکان ومعلولین نیازمندرا داریم  ود ربهزیستی امل حدود250دانش اموز و70دانشجومعلول ومددجو تحت پوشش بهزیستی شهرستان هستند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل عنوان داشت :  انتظارداریم مردم فهیم و خیر شهرستان امل بادستان گرمشان یاری بخش سبز محفل این عزیزان در شروع سال تحصیلی جدید بشوند.

حسین زاده با اشاره به برگزاری جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد بیان داشت : با توجه به در پیش بودن شروع سال تحصیلی لازم است مسابقه نقاشی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی،  نگارش انشاء برای دانش آموزان دوره اول دبیرستان (مقطع راهنمایی) و نگارش مقاله برای دانش آموزان دوره دوم دبیرستان با محوریت نقش خانواده در پیشگیری  از آسیبهای اجتماعی و اعتیاد برگزار گردد و برای ده نفر از دانش آموزانی که نقاشیها، انشاء و مقالات آنها برتر انتخاب شدند  هدایایی اهدا گردد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0