بازیکنان با غیرت و تعصب متخصص جام حذفی را غافلگیر کردند
22 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل باشگاه اکسین بر بهبود شرایط داوری‌های بازی‌های لیگ یک در هفته‌های آتی تاکید کرد.

به گزارش کمال آنلاین به نقل از روابط عمومی باشگاه اکسین البرز؛ نوید طاهری پور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اکسین در لیگ یک اظهار داشت: شرایط تیم ما بسیار خوب است، بر خلاف اینکه تمرینات و اردوی آمادگی پیش فصل را دیر آغاز کردیم اما خدا را شکر می‌کنم که تا الان شرایط خوبی داریم. علیرغم اینکه از 4 بازی 7 امتیاز کسب کردیم من احساس می‌کنم، می توانیم در ادامه امتیازهای خوبی را به دست بیاوریم. این تیم 60-70 درصد خودش نبوده، باید از لحاظ بدنی بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی امتیازهای کامل را کسب کنیم.

مدیرعامل اکسین البرز با تاکید بر اینکه تمام تمرکزمان روی لیگ دسته اول خواهد بود، بیان داشت: سیاست کلی باشگاه صعود به لیگ برتر بوده و برنامه خاصی برای جام حذفی نداریم اما بازیکنان با غیرت و تعصب برابر سایپا ظاهر شدند و متخصص جام حذفی را غافلگیر کردند که به همین منظور پاداش ویژه ای برای کادرفنی و بازیکنان در نظر گرفته ایم.

وی در ادامه افزود: من به این تیم امیدوار هستم، کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار داریم، امیدوارم در پایان فصل به لیگ برتر صعود ‌کنیم.
در هفته پنجم باید در شیراز به میدان رویم، انشاله بتوانیم بازی مقابل تیم برق جدید را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا شرایطمان در جدول بهتر شود.

طاهری پور در پایان اظهار داشت: متأسفانه از داوری در این بازی ها راضی نیستم؛ ما تابع نظر داور هستیم اما نباید قضاوت داور طوری باشد که حقی ناحق شود. اگر فیلم بازی‌های ما را نگاه بکنید متوجه می‌شوید برابر گل گهر پنالتی ما گرفته نشد ، مقابل ملوان گل ما را مردود اعلام کرد و در برابر سایپا نیز پنالتی ما دیده نشد ، دوبار سرمربی تیمم اخراج شده که دلیل اخراج وی را نمی دانیم و این باعث شده تا تیم ما بشدت ضربه بخورد. امیدوارم که در بازی‌های بعدی تیم داوری شرایط بهتری داشته باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0