پایان انتقام گیری فضای مجازی در آمل
21 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رییس پلیس فتای مازندران : کارآگاهان پلیس فتای آمل ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با بررسی های همه جانبه موفق شدند متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند .

کمال آنلاین : فردی که با ارسال تصاویر خصوصی زنی از طریق یکی از نرم افزارهای پیام رسان موبایلی اقدام به فحاشی و ایجاد مزاحمت برای وی و خانواده‌اش کرده بود توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا شهرستان آمل شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ "حسن محمدنژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه زنی به پلیس فتای آمل مبنی بر این که فردی ناشناس از طریق یکی از نرم افزارهای پیام رسان موبایلی با دسترسی به تصاویر خصوصی وی ضمن فحاشی و ایجاد مزاحمت، وی را تهدید به انتشار این تصاویر در فضای مجازی کرده است موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای استان مازندران، افزود: کارآگاهان پلیس فتای آمل ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با بررسی های همه جانبه موفق شدند متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند .

وی افزود: متهم که از همکاران شاکیه و در ارتباط با خانواده وی بوده است، در اظهارات خود عنوان داشت: در حین ایجاد مزاحمت برای شاکی به درخواست خود وی به حساب کاربری‌اش ورود پیدا می‌کرد تا بتواند فرد مزاحم را شناسايي کند که از این رو توانست به تصاوير شخصی وي نیز دسترسي پیدا کند.

سرهنگ محمدنژاد در ادامه، اظهار داشت: متهم با سوء استفاده از مشکلات خانوادگی شاکیه و با ایجاد روابطی عاطفی با وی توانسته بود به عکس ها و تصاویر خصوصی وی نیز دسترسی پیدا کرده و با ارسال آن برای همسر وی قصد بر هم زدن زندگی آنان را داشت که توسط ماموران پلیس فتا دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

محمدنژاد، تصریح کرد: متهم در اظهارات خود عنوان داشت؛صرفاً برای انتقام گیری از شاکیه اقدام به این عمل مجرمانه کرده است.

رئیس پلیس فتای مازندران در خاتمه از کاربران فضای مجازی خواست: هرگز پروفایل شخصی خود را در اختیار دیگران قرار نداده و به هیچ عنوان عکس‌های شخصی و خانوادگی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0