برپائی نمایشگاه پائیزه عرضه مستقیم کالا بمناسبت بازگشائی مدارس درآمل
21 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل : نمایشگاه پاییزه از بیست و دوم تا بیست و ششم شهریور ماه امسال به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های آمل در خیابان شهید بهشتی برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس فروزان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل امروز در جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه پائیزه با بیان اینکه هر ساله به منظور تنظیم بازار و رفاه حال متقاضیان کالا با هماهنگی ستاد هماهنگی تنظیم بازار نمایشگاه بهاره و پاییزه برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه علاوه بر رفاه حال شهروندان به منظور تنظیم بازار و دسترسی بهتر متقاضیان به اجناس مورد احتیاج به اجرا در می‌آید.

وی افزود: نمایشگاه پاییزه از بیست و دوم تا بیست و ششم شهریور ماه امسال به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های آمل در خیابان شهید بهشتی برپا می‌شود.

فروزان با بیان اینکه در این نمایشگاه عمدتاً لوازم التحریر و ملزومات مدرسه اعم از کیف و کفش و لباس به نمایش گذاشته می‌شود، تصریح کرد: علاوه بر آن با هماهنگی اتاق اصناف و جهاد کشاورزی 800 تن گوشت مرغ و 22 تن گوشت قرمز و سایر اقلام در این نمایشگاه با قیمت مناسب به نمایش و فروش می‌رسد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل خاطرنشان کرد: افراد متقاضی جهت برپایی غرفه باید از کسبه بومی آمل و دارای پروانه کسب تایید شده از اتحادیه مربوطه و اداره صنعت معدن تجارت این شهرستان باشند.

علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری آمل گفت: هدف برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را، ایجاد شرایط مناسب برای بالا بردن توان خرید مصرف کنندگان و اقشار کم درآمد و فراهم آوردن بازار فروش تولیدات داخلی است.

وی افزود :  هدف برگزاری چنین نمایشگاه هایی ایجاد شرایط مناسب برای بالابردن توان خرید مصرف کنندگان و اقشار کم درآمد و فراهم آوردن بازار فروش تولیدات داخلی و حمایت از سرمایه گذار و اشتغال بومی می باشد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0