دستگیری جاعل عنوان و دستگيری سارق ساختمان های نیمه کاره در آمل
21 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران پس از توقیف خودروی این متهم در بازرسی از آن تعدادی تجهیزات نظامی، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، آلات استعمال و یک دستگاه ترازوی توزین مواد کشف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل از فردی که با معرفی خود به عنوان مامور یکی از ارگان های نظامی اقدام به کلاهبرداری از مردم می کرد توسط ماموران پلیس آگاهی آمل دستگیر شد خبرداد و گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی که خود را مامور یکی از ارگان های نظامی معرفی کرده بود، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آمل قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در یکی از گدرگاه های این شهرستان شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آمل ادامه داد: ماموران پس از توقیف خودروی این متهم در بازرسی از آن تعدادی تجهیزات نظامی، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، آلات استعمال و یک دستگاه ترازوی توزین مواد کشف کردند.

سرهنگ گنجیان از دستگيری سارق ساختمان های نیمه کاره با 5 فقره سرقت در آمل خبرداد و عنوان داشت: در پي وقوع سرقت هاي متعدد اموال از ساختمان های نیمه کاره تيمي ويژه تشكيل و ماموران تحقيقات پلیسی را براي شناسايي سارق يا سارقان آغاز کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، سارق به نام " م - ف " شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه توسط ماموران دستگير شد.

وي افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان اعتراف کرد و با هماهنگي مراجع قضائي در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه كشف شد.

سرهنگ گنجيان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

سرهنگ گنجيان در پايان رعايت نکردن نکات ايمني را مهمترين عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و از مردم خواست: ضمن تجهیز ساختمان خود به نگهبان و سيستم هاي ايمني از قرار دادن اشیاء قيمتي در ساختمان های در حال احداث خودداری کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0