282 داوطلب در مصاحبه ستاد مردمی خادمين كربلا مازندران شركت كردند
20 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مسوول ستاد مردمي خادمين كربلا استان مازندران : اربعين سال گذشته با 78 خادم در دو موكب شباب المقاومه توانسيم مسير خدمت رساني را در بخش هاي اسكان، تغذيه، بهداشت و درمان انجام دهيم و امسال در نجف اشرف علاوه بر برنامه هاي سال گذشته بصورت ويژه در بحث فرهنگي ورود پيدا خواهيم كرد.

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومي ستاد مردمي خادمين كربلا، حسيني از مصاحبه 282 داوطلب طي 3 روز در امام زاده قاسم (ع) شهرستان آمل خبر داد و گفت:

طي فراخوان از سوي روابط عمومي مجموعه در خصوص ثبت نام و نام نويسي خادمي و اعزام به نجف اشرف جهت خادمي به زائران اربعين حسيني، 345 داوطلب ثبت نام نمودند  که 282 نفر در مصاحبه حضور پیدا کردند كه هر يك بر اساس حوزه فعاليت خود مورد برسي و گزينش قرار گرفته اند.

سيد هادي حسيني در جمع داوطلبان خادمين اظهار داشت: اساساً اهمیت اربعین در آن است که در این روز، با تدبیر الهی خاندان پیامبر صلی الله علیه و آله یاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه شد و این کار پایه گذاری گردید.

وي در ادامه افزود: اگر بازماندگان شهدا و صاحبان اصلی، در حوادث گوناگون - از قبیل شهادت حسین بن علی علیه السّلام در عاشورا - به حفظ یاد و آثار شهادت کمر نبندند، نسل های بعد، از دستاورد شهادت استفاده ی زیادی نخواهند برد.

مسوول ستاد مردمي خادمين كربلا استان مازندران با بيان اينكه مسير زنده نگه داشتن ياد و خاطر شهدا كربلا مستلزم همدلي و وحت مي باشد، اظهار داشت: درست است که خدای متعال، شهدا را در همین دنیا هم زنده نگه می دارد و شهید به طور قهری در تاریخ و یاد مردم ماندگار است؛ اما ابزار طبیعی که خدای متعال برای این کار  قرار داده است، همین چیزی است که در اختیار و اراده ی ماست. ما هستیم که با تصمیم درست و بجا، می توانیم یاد شهدا و خاطره و فلسفه ی شهادت را احیا کنیم و زنده نگهداریم.

حسيني افزود: اربعين سال گذشته با 78 خادم در دو موكب شباب المقاومه توانسيم مسير خدمت رساني را در بخش هاي اسكان، تغذيه، بهداشت و درمان انجام دهيم و امسال در نجف اشرف علاوه بر برنامه هاي سال گذشته بصورت ويژه در بحث فرهنگي ورود پيدا خواهيم كرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0