استقبال آملی ها از عنوان دار مسابقات کشتی فرنگی جهان
20 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
شهروندان ورزش دوست آمل از سید مجتبی حسینی دارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان جهان که به همراه تیم ملی در کشور یونان خوش درخشید، به گرمی استقبال کردند.

کمال آنلاین؛ در آئین استقبال از این ورزشکار جمعی از ورزشکاران مطرح آملی از جمله قاسم رضایی دارنده دونشان طلا و برنز المپیک لندن و ریو حضور داشتند.
این آئین از ابتدای بلوار مدرس در ورودی شهر آمل آغاز شد و پس از عبور از خیابان های اصلی این شهر تا منزل حسینی ادامه داشت.
ملی پوش آملی وزن 100 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در این مسابقات در دور نخست ' یوری ناکازاتو' از ژاپن را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و در دور بعد ' ایگنات میلینوف' از بلغارستان را با نتیجه 2 بر یک مغلوب کرد.
حسینی در دور سوم نیز 'مهمت آتجی' از ترکیه را با نتیجه 2 بر یک از پیش رو برداشت، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل 'کولتون شولتز' از آمریکا با نتیجه یک بر صفر مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد.
این ملی پوش آملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران، در دیدار رده بندی وزن 100کیلوگرم خوش درخشید و با نتیجه 6 بر 2 'کانتمیر شیبزوخوف' از روسیه را شکست داد و نخستین نشان برنز مسابقات جهانی را برگردن آویخت.
تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با کسب 2 نشان طلا، یک نقره و دو برنز و50 امتیاز پس از روسیه 64 امتیازی، نایب قهرمان جهان شد.
** نا داوری باعث دورشدن از طلا
حسینی درخصوص این مسابقات گفت که ناداوری زیادی در این مسابقات وجود داشت و در حالی که شانس مسلم کسب نشان طلای وزن 100کیلوگرم بودم، حق من به راحتی خورده شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0