مشکل کمبود آب خیابان امام رضا و نور مرتفع می شود
19 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آب وفاضلاب شهری آمل : با شناسائی دو قطعه زمین جهت حفر چاه آب برای تقویت فشار و رفع کمبود آب درخیابان امام رضا و نور اقدام شده و مقدمات اداری جهت خرید زمین در دست اقدام می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مهندس علی قبادی مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل در دیدار با امام جمعه آمل با اشاره به زون بندی منطقه ای شبکه های آب شرب آمل گفت: زون بندی منطقهای آمل به سه بخش تقسیم شده است.

وی افزود: با شناسائی دو قطعه زمین جهت حفر چاه آب برای تقویت فشار و رفع کمبود آب درخیابان امام رضا و نور اقدام شده و مقدمات اداری جهت خرید زمین در دست اقدام می باشد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل با اشاره به نصب دوربین مداربسته در چاههای موجود شهر عنوان داشت: در راستای پدافند غیرعامل جهت هوشمند سازی حفاظت از مخازن تامین آب شرب، نصب دوربین های مداربسته را در دستور کار داریم که بزودی افتتاح خواهد شد.

قبادی ادامه داد: خرید یک دستگاه دیزل جدید و تعمیر کردن 3 دستگاه دیزل که مجموعا 4 دستگاه دیزل نصب شده در تاسیسات بتوانیم در زمان های لازم و در کوتاهترین زمان و با حداکثر توان جهت خدمت دهی مطلوب به شهروندان و مشترکان اقدام کنیم.

وی با اشاره به شروع عملیات فاز دوم پروژه جمع آوری فاضلاب خانگی تصریح کرد: 6 هکتار زمین برای تاسیس تصفیه خانه فاضلاب خریداری شده و اقدام را برای خرید زمین راه دسترسی در دست اقدام می باشد.

قبادی در پایان از پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه شهرستان آمل در پیشبرد اهداف سازمان قدردانی نمود.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تامین آب شهرستان گفت: از اهم واجبات هر شهر در جهت حفظ سلامت مردم می باشد.

 وی افزود: در سال گذشته به جهت قطعی مکرر برق و نبود ژنراتور، مردم با کمبود آب مواجه بودند که امیدداریم با پیگیری در جهت خرید 5 دستگاه ژانراتور برق برای تاسیسات آبفای شهری دیگر شاهد قطع آب نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0