دستگيری سارق ساختمان های نیمه کاره / پایان خط سارق کیف قاپ در آمل
16 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : متهم در بازجویی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان اعتراف کرد و با هماهنگي مراجع قضائي در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه كشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، از دستگيري دو سارق کيف قاپ با8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت و کيف قاپي توسط دو موتورسوار در خیابان های شهرستان آمل ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با بررسي اظهارات مالباختگان، اقدامات پلیسی را با تقویت گشت هاي انتظامی کلانتري هاي سطح شهرستان در مناطق آسيب پذير آغاز کردند.

سرهنگ گنجیان اظهار داشت: پس از چند روز تحقيقات گسترده پليسي سرانجام ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي سارقان به نام های "الف - ب" و "ح - ن" را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل تصريح کرد: با هماهنگي مقام قضايي،در بازرسی از مخفیگاه این دو متهم لوازم سرقتي شامل تبلت، تلفن همراه و تعدادي مدارک شناسايي و ... مسروقه کشف شد.

سرهنگ گنجیان ادامه داد: این متهم به کیف قاپی تاکنون به 8 فقره سرقت و کیف قاپی در سطح شهرستان اعتراف کردند.

وی همچنین از دستگيری سارق ساختمان های نیمه کاره با 5 فقره سرقت در آمل خبرداد وگفت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد اموال از ساختمان های نیمه کاره تيمي ويژه تشكيل و ماموران تحقيقات پلیسی را براي شناسايي سارق يا سارقان آغاز کردند .فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، سارق به نام " م - ف " شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه توسط ماموران دستگير شد .

وي افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان اعتراف کرد و با هماهنگي مراجع قضائي در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه كشف شد.

سرهنگ گنجيان خاطر نشان کرد :متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

سرهنگ گنجيان در پايان رعايت نکردن نکات ايمني را مهمترين عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و از مردم خواست: ضمن تجهیز ساختمان خود به نگهبان و سيستم هاي ايمني از قرار دادن اشیاء قيمتي در ساختمان های درحال احداٍ خودداری کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0