اولین همایش تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزش آمل برگزار می شود
16 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل : شهرستان آمل باتوجه به ظرفیت ها و استعدادهای که دارد در 4 ماهه اول سالجاری ورزشکاران شهرستان توانستند 28 مدال رنگارنگ در میادین آسیایی و جهانی کسب کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  ناصر نصری شاهاندشت در جلسه شورای ورزش شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش می تواند در جامعه تاثیر گذار باشد گفت: ورزشی که می تواند بر روحیه روانی ، شادابی و نشاط واقتصاد جامعه تاثیر گذار باشد کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

 وی افزود: تنها مکانی که خانواده ها اعتماد می کنند اماکن ورزشی است که خوشبختانه در شهرستانها تمام ارکانها پای کار هستند.

 وی ادامه داد: شهرستان آمل باتوجه به ظرفیت ها و استعدادهای که دارد در 4 ماهه اول سالجاری ورزشکاران شهرستان توانستند 28 مدال رنگارنگ در میادین آسیایی و جهانی کسب کنند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل تاکید کرد: متاسفانه علیرغم همه کمبودها ورزشکاران آملی در میادین ورزشی خوش می درخشند که نیازمند توجه و حمایت هستند.

 نصری با بیان اینکه تغییر و تحول درهیئت های ورزشی شهرستان باعث بالا رفتن راندمان کاری شده است اظهارداشت: با این روندکاری در استان توانستیم رتبه اول را کسب کنیم.

 وی با بیان اینکه ورزش های همگانی می تواند نقش بسزائی در تربیت جوانان جهت روی آوردن به ورزش مورد علاقه خود باشد اشاره کرد: هیئت ورزش های همگانی شهرستان پس از سالیان سال توانستیم با کادر جدید و علاقمند مجددا احیا کنیم که دارای 52 کمیته ورزشی می باشد.

 وی با تاکید بر برخورد با باشگاههای غیرمجاز گفت: 83 باشگاه ورزشی دارای مجوز هستند که درسالجاری تاکنون برای 13 باشگاه مجوز صادرشد و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان تاکنون 19 باشگاه ورزشی پلمپ شدند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با اشاره به وجود 11 هزار بیمه شده سازمان یافته در این شهرستان ادامه داد: درمجموع در شهرستان 60 سالن سرپوشیده و 13 سالن روباز وجود دارد که سرانه ورزش شهرستان آمل 24/1 سانتی متر می باشد.

نصری با اشاره به برگزاری اولین همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران شهرستان درتمام رشته ها گفت: این همایش برای اولین بار در شهرستان برگزار خواهد و از 32 نفر از قهرمانان و مدال آوران تجلیل بعمل خواهد آمد.

 وی همچنین از مسئولین درخواست نمود که جهت هر باشکوهتر برگزارنمودن همایش با این اداره همکاری داشته باشند.

 حسین احسانی معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل گفت: امر ورزش یک امر پسندیده ای است که در دین اسلام تاکید فراوانی شده است.

 وی با اشاره به وجود قهرمانان و مدال آوران در شهرستان آمل افزود: امروز جوانانی که در میادین ورزشی حضوری فعال دارند الگوی خود را مثل قاسم رضائی ، عادل غلامی و اسفندیار قرار می دهند.

 وی از آمادگی فرمانداری ویژه با کمک وهمکاری دستگاههای اجرائی در برگزاری همایش تجلیل از مدال آوران و قهرمانان شهرستان خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0