زنگ مهرومقاومت در سال تحصیلی جدید در دبیرستان شهید علی ملک زاده نواخته می شود
14 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : ساماندهی و سازماندهی همکاران و دانش آموزان در دو مقطع متوسطه اول و دوم انجام شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل درجلسه شورای آموزش وپرورش که باحضور معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل ، نماینده استانداردرشورای آموزش وپرورش استان  دردبیرستان شیوا برگزارشدبا گرامیداشت  یاد وخاطره عزیزان فرهنگی که دیگر در بین ما نیستند  بخصوص مرحوم عزت اله جمال نوایی گفت :  احداث دارالقرآن خورشیدعزیزی مکاتبات انجام شده و خیری اعلام آمادگی کرد

وی با بیان اینکه  مدارس هئیت امنایی که بدون افزایش شهریه در سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند افزود : بازگشایی مدارس ومراسم آغازین (زنگ مهر و مقاومت) در سال تحصیلی 97-96 در دبیرستان علی ملک زاده با حضور مهیمانان استانی و شهرستانی انجام می شود.

وی همچنین از نواختن  زنگ جوانه ها و شکوفه ها به ترتیب در متوسطه اول و شاهد دختر ودر مناطق دیگر شهرستان مدارسی انتخاب و برنامه ریزی شده است خبرداد .

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل ادامه داد : ساماندهی و سازماندهی همکاران و دانش آموزان در دو مقطع متوسطه اول و دوم انجام شد و برای مدارس ابتدایی بخشی کسری نیرورا با دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان جبران کردیم .

مرزبند اشاره کرد : با مطرح کردن کمبود نیرو در این شورا وبا مجوز ازا داره کل بسته های حمایتی به کار گرفته شود و امیدواریم این مقدار به حداقل و جبران شود.

وی اظهارداشت : در هدایت تحصیلی امسال ما در استان کمترین مشکل را داشتیم و این هدایت خوب حاصل تلاش مدیران و مشاوران تحصیلی بوده است .

وی به  آماده سازی مدارس دولتی که مهمترین رکن آن خانواده ها هستند اشاره کرد وگفت : پروژه مهر درجهت  آماده سازی مدارس تا سقف هفتاد میلیون  کار های عمرانی انجام شد و عمده این هزینه ها را خانواده ها به عهده داشتند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل در خاتمه با امیدواری به اینکه این بهسازی و نوسازی باعث نشاط و شادابی بیشتری در اول مهر و شاهد فضای مطلوب در آموزش و پرورش باشیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0