کشف ۲۸ کیلو و ۵۰۰گرم انواع مواد مخدر/ دستگیری سارق قطعات خودرو
12 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهم ۲۸ کیلو ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر که به شیوه ماهرانه ای در منزل وی جاسازی شده بود، کشف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل اظهار داشت:در راستای مبارزه با سوداگران مرگ ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران با هماهنگی مرجع قضائی متهم را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ"گنجیان مقدم" خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهم ۲۸ کیلو ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر که به شیوه ماهرانه ای در منزل وی جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

وی همچنین از دستگیری سارق قطعات خودرو با 10 فقره سرقت در آمل خبرداد وگفت :  در پي وقوع سرقت هاي متعدد قطعات خودرو و اموال داخل خودرو ماموران تحقيقات پلیسی را براي شناسايي سارق يا سارقان آغاز کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، سارق شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه توسط ماموران دستگير شد .

سرهنگ گنجیان،خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 10 فقره سرقت داخل و قطعات خودرو در سطح شهرستان اعتراف کرد و در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه كشف شد.

سرهنگ گنجيان تصریح کرد:متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0