دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با نماینده ی مردم آمل در مجلس شورای اسلامی + عکس
12 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل در مجلس : اگر در عمل سمت و سوی ما خدمت به مردم باشد ناگزیر همه متحد می شویم که آن قدم برداشتن در راه خدمت رسانی به مردم است .

کمال آنلاین ، به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر عزت اله یوسفیان ملا در این دیدار با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای دوره پنجم گفت : مردم هیچ‌ وقت خدمت خالصانه را فراموش نمیکنند؛ مسئولین باید فکر و ذکرشان خدمت به مردم باشد چرا که اگر منافع، شخصی نباشد فکرها به سمت منافع عمومی خواهد رفت .

وی با بیان اینکه خوشبختانه اعضای شورای دوره پنجم افرادی مجرب و سالم هستند و با تدبیری مناسب برای برطرف کردن ضعفها و تقویت نقاط قوت، با توکل به خدا و کمک مسئولان و هماهنگی با یکدیگر می توان در راه خدمترسانی هر چه بیشتر به مردم گامهای خوبی برداشت ادامه داد : اگر سیاست وارد امور شود کارها از سمت و سوی خود خارج و مسیر منحرف می شود .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اگر در عمل سمت و سوی ما خدمت به مردم باشد ناگزیر همه متحد می شویم که آن قدم برداشتن در راه خدمت رسانی به مردم است .

دکتر یوسفیان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه متاسفانه برخی ها در خصوص احداث سد منگل نقطه نظرات و انتقاداتی را مطرح می کنند که به نظر بنده درست نیست، بیان کرد : از روزی که سد منگل را شروع کردیم دو تا موضوع یکی دپوی زباله عمارت و دیگری جاده جایگزین دارای اهمیت و مد نظر  بوده که ایجاد جاده جایگزین را همه شاهدند و دیگری زباله که 2 سال قبل از آبگیری، کل زباله ها باید از بستر تخلیه شود و تا عمق 4 متر خاکبرداری گردد تا شیرابه ای وجود نداشته باشد ولی متاسفانه طوری جلوه دادند که زباله مشکل ایجاد می کند در صورتی که از زمان شروع مطالعات و کارشناسی ها برای احداث سد اینها همه لحاظ شد و حتی مجوز زیست محیطی هم گرفته شد .

وی خاطرنشان کرد : از زمان شروع سد، اول موضوع زلزله را مطرح کردند اما طبق نظر کارشناسان امر، فقط زلزله 8 ریشتری برای این سد مشکل ایجاد خواهد کرد که باز هم طبق نظر کارشناسان در صورت بروز زلزله ای با این قدرت حتی چیزی از شهر آمل هم نخواهد ماند .

یوسفیان تصریح کرد : خوشبختانه مردم آمل سطح درک شان خیلی بالاست و همه چیز را خوب رصد می کنند که این مایه دلگرمی ما نیز هست .

وی بیان داشت : آنچه می ماند خدمت به مردم است، اگر اعتقاد داریم که شهر آمل لیاقتش بیشتر از اینهاست باید همه با هم یکدل و یک جهت پای کار باشیم .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با تعامل و همکاری می توان با هدف واحد پروژه ها را به خوبی اجرا کرد افزود : در حال حاضر 26 پروژه ملی در استان مازندران در دستور کار است که  18 پروژه مربوط به آمل می باشد و ردیف و اعتبار ملی دارد و این پروژه ها از جمله پروژه هایی است که برای همیشه می ماند .

وی با بیان اینکه اگر با همت شما مسئله زباله حل شود برای همیشه ماندگار خواهد بود خطاب به اعضای شورا گفت : در حال حاضر بزرگترین انتصاب شما انتخاب شهردار است که امیدوارم شهرداری قوی و خوب انتخاب کنید تا بتوانید کارهای  ماندگاری انجام دهید .

دکتر یوسفیان تاکید کرد : من اعتقاد دارم در آمل باید بیشتر از اینها کار شود، وقتی پروژه ای تعریف می شود همه پای کار باشند تا کار هر چه زودتر شروع و به اتمام برسد .

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه بنده با تمام توان در خدمت شورا، شهرداری، مسئولین و شهر عزیزم آمل هستم و حمایت خواهم کرد گفت : امیدوارم با تفاهم و همدلی کلیه مسئولین، شهر آمل به آنچه که مستحق آن است برسد .

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه شورا و شهرداری هر چقدر توان داشته باشند باید حمایت نماینده مجلس و مسئولین شهری را داشته باشند تا موفق شوند اظهار داشت : خوشبختانه وحدت رویه و صمیمیت بسیار خوبی در بین اعضای شورای دوره ی پنجم وجود دارد و همه پای کار هستند .

وی افزود : اگر میخواهیم جهشی در پیشرفت آمل داشته باشیم باید بین مردم، نمایندههای آنها در شورا و مسئولان استانی و شهرستانی و نماینده مجلس به عنوان نماینده مردم در مجلس که یک نهاد ملی و کلان کشوری است یک همدلی، همکاری و وفاق خوب وجود داشته باشد .

شفیع زاده خاطرنشان کرد : باید با تلاش های خود در سطح شورا بتوانیم رضایت شهروندان را بیش از گذشته جلب کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه موضوع مهمی که درگیر آن هستیم موضوع تامین زمین برای دپوی زباله و احداث کارخانه زباله سوز می باشد افزود : از نماینده مجلس تقاضا داریم تا جهت در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری ما را حمایت و یاری کند تا بتوانیم هر چه زودتر مشکل زباله را حل کنیم .

محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : تلاشمان بر این است تا مردم هیجان و حلاوت اجرای پروژه های عمرانی را در شهر ببینند و در نظر داریم در 6 ماه اول کاری، نهضت آسفالت را به جد در دستور کار قرار دهیم و این نیاز به حمایت دارد و باید ما را حمایت کنید .

وی ادامه داد : این آمادگی وجود دارد تا با برگزاری جلسات منظم در طول سال و گفتگو در خصوص مشکلات و مسائل گوناگون و رفع مشکلات، ماهی یکبار حضور نماینده مجلس را در صحن شورا داشته باشیم تا با تعامل بیشتر بین شورای اسلامی شهر و نماینده مجلس شورای اسلامی خدمات خوبی در شهر خلق کنیم .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : نگاه شورا بر این است تا در یک فضای صمیمی از وجود نماینده مجلس استفاده کنیم و برای پیشبرد پروژه ها و تعریض خیابان امام رضا (ع) از بودجه ملی برخوردار شویم .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه دکتر یوسفیان در مجلس و حضور فعال در بحث کمیسیون بودجه و مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت : خوشبختانه شورای دوره ی پنجم به خوبی کار خود را شروع کرده که امیدوارم این روحیه تا پایان این دوره حفظ شود .

وی افزود : ما دنبال هیچ جایگاهی نیستیم و دنبال وحدت مجموعه شورا، شهرداری و مسئولین هستیم، آنچه که مسلم است نقش حمایتی بزرگان و مسئولین شهر است که امیدوارم بین مردم و مسئولان شهرستان و استان یک ارتباط مستمر وجود داشته باشد .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد : همه واقفیم که در پروسه پسماند هیچ فردی به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و نیاز به یک عزم ملی و حمایت و دستان پرتوان نماینده مجلس دارد تا این عزم ملی را داشته باشیم و این معضل بزرگ زیست محیطی را که 35 سال زباله شهر آمل و برخی از شهرها و روستاهای همجوار در محل عمارت دپو می شود مرتفع و هدیه خوبی تقدیم مردم آمل نمائیم .

ابراهیم زاده تصریح کرد : فردگرایی در شورا وجود ندارد و همه ما به عنوان ید واحد در خدمت شهر و مردم هستیم و امیداورم این وحدتی که حاکم است در عمل هم حفظ شود تا مردم حلاوت آن را لمس کنند .

مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : ما حول سه محور اصلی نهضت آسفالت، تعریض خیابان امام رضا (ع) و پسماند کار شورای دوره ی پنجم را شروع کردیم که امیدوارم با همت اعضای شورا و حمایت نماینده مجلس و مسئولین کارهای خوبی انجام شود .

جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت : خوشبختانه اتحاد و همدلی خوبی بین مسئولین شهری اعم از امام جمعه، فرماندار، اعضای شورا و دیگر مسئولین وجود دارد و به نظر بنده در این میان یک حلقه مفقوده وجود دارد و اگر بتوانیم شهرداری همسو با این مسئولین انتخاب کنیم این حلقه مفقوده پیدا خواهد شد .

وی با بیان اینکه امیدوارم در سایه حمایت ها و رهنمودهای مسئولین بتوانیم کارهای خوب و اثرگذاری در شهر انجام دهیم و با نقش آفرینی و رفتار خودمان برای ساختن شهری آباد تلاش کنیم افزود : طبیعتا یکی از کارهای حساس و مهم شورا انتخاب شهردار خوب است و نقش شورا بعد از انتخاب شهردار کمرنگ می شود و بیشتر در بحث نظارتی باید عمل کند .

قاسم رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : با اعتمادی که مردم به ما کردند و حضور حماسی که در 29 اردیبهشت داشتند مسئولیت ما بسیار سنگین شده و امروز باید با کنار گذاشتن مسائل قومی و جناحی به مردم این شهر خدمت کنیم چرا که در شهری زندگی میکنیم که شهر مومنان است و چشم و امید مردم شهر به 9 نفر عضو شورای شهرشان است و باید طوری عمل کنیم که رضایت مردم جلب شود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0