نساجی برنده شهرآورد ششم مازنی ها در لیگ دسته یک
12 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
شهرآور ششم تیم های مازندرانی در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با پیروزی نساجی مازندران برابر رقیب سنتی اش خونه به خونه بابل خاتمه یافت.

کمال آنلاین ، در حساس ترین دیدار هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تیم های هم استانی نساجی مازندران و خونه به خونه در روزی که بیش از هشت هزار تماشاگر تحت تدابیر شدید امنیتی از نزدیک نظاره گر آن بودند، به مصاف هم رفتند تا نتیجه با برتری یک بر صفر به نفع نساجی رقم بخورد.
تیم نساجی نیمه نخست این مسابقه را با میدان داری و میل به نفوذ بیشتر نسبت به خونه به خونه آغاز کرد و با حمایت تماشاچیان پرشور خود ، برتری نسبی را بر میهمان بابلی خود دیکته کرد.
تلاش های شاگردان ' مهدی پاشازاده ' در دقیقه 34 نیمه نخست این مسابقه نتیجه داد و روی کرنر ارسالی و ضربه سر ' محمد اشتیانی ' گل نخست این تیم وارد دروازه خونه به خونه شد تا ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را به مرز انفجار برساند.
در ادامه این نیمه نیز هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه روی دروازه هم داشتند که با بی دقتی مهاجمان به هدر رفت تا نیمه نخست با برتری یک برصفر نساجی خاتمه یابد.
نیمه دوم این مسابقه اما با بازی درگیرانه و فیزیکی دو تیم و البته با چاشنی درگیری میان بازیکنان آغاز شد و مهدی حاج ملک داور مسابقه چندین بار مجبور به توقف بازی شد و چندین کارت زرد به بازیکنان هر دو تیم نشان داد.
در دقایق پایانی مسابقه ، بازیکنان تیم خونه به خونه برای فرار از شکست چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند که توپ آنها راه به جایی نبرد و بازی با برتری یک برصفر قائمشهری هاخاتمه یافت.
در پایان شش بازی تیم های نساجی و خونه به خونه در لیگ یک در سه سال گذشته تیم نساجی صاحب 3 پیروزی شد و خونه هم یک پیروزی را تجربه کرد و 2 بازی دیگر به تساوی کشید.
نساجی مازندران با کسب 3 امتیاز ارزشمند این بازی خانگی 9 امتیازی شد و به جمع بالانشینان جدول رده بندی مسابقات صعود کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0