ساختمان شهرداری و آتش نشانی شهر امامزاده عبداله آمل افتتاح شد
8 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
همه مردم از حسن خلق و عملکرد دکتر صلواتی شهردارامام زاده عبدالله رضایت کامل دارند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ساختمان جدید شهرداری و آتش نشانی شهرداری امامزاده عبداله شهرستان آمل همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور امام جمعه امام زاده عبدالله ، فرماندار و معاون فرمانداری ویژه آمل ، بخشدار امام زاده عبدالله ، اعضای دوره چهارم و پنجم شورای شهر امام زاده عبدالله ، مسئولین ادارات و نهادها ، شهردار و کارکنان شهرداری و دیگر مدعوین و حضور گرم و صمیمی شهروندان افتتاح و به بهره برداری رسید. 

سید جعفر رسولی معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل با قدردانی از تلاش شهردار سابق و شهردار فعلی و اعضای شورای شهر دوره چهارم و پنجم شورا گفت: رویکرد دولت یازدهم و نیز دوازدهم توجه به شهرداری های کوچک و تازه تاسیس که درآمد کمتری نسبت به دیگر شهرداری ها دارند، برای ارائه خدمات مطلوب از محل های سرفصل های مختلف کمک می کند.

سیدجعفر رسولی افزود: در دولت یازدهم واهتمام جدی دولت و پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، کمربندی غربی آمل-چمستان به جاده هراز تکمیل و بهره برداری شده که نقش بسیار زیادی در کاهش بارترافیکی به داخل شهر آمل داشته است.

وی اضافه کرد: بخشی از مسیر جاده هراز که در حوزه استحفاظی بخش امامزاده عبداله واقع شده برای تعریض و چهارخطه شدن آن در دولت تدبیر وامید و با اختصاص بیش از 300 میلیارد تومان در این محدوده و نیز دیگر مسیرهای این جاده کمک مالی شده است.

فرماندار آمل همچنین با بیان اینکه درهفته گرامیداشت دولت در شهرستان آمل حدود 75 طرح عمرانی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان در حال افتتاح است، اضافه کرد: برای اجرای این طرح ها حدود 509 میلیارد ریال از محل اعتبارهای دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.

رسولی با بیان اینکه اقدامات دولت تدبیر وامید در دیگر بخش های شهرستان نیز قابل لمس و ثمربخش بوده است، گفت: در چهارساله دولت یازدهم، گازرسانی به 90 روستا، ساخت 5 مجتمع آبرسانی برای بهره مندی 44 روستا، تکمیل و چهارخطه شدن بخشی از جاده های ارتباطی آمل به بابل قدیم، آمل به فریدونکنار، آمل به چمستان ، آسفالت 201 روستا و تجهیز، تسطیح و یکپارچه سازی 504 کیلومتر از شالیزارهای شهرستان انجام شده که هم اکنون به برکت دولت مردم نیز از مزایای آن بهره مند هستند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی غفاری امام جمعه شهر امام زاده عبدالله با بیان اینکه در حکومت اسلامی ولایت وجود نداشته باشد حکومت حکومت طاغوتی است گفت: برای انقلاب اسلامی در راس آن ولایت وجود دارد و همه دولتمردان وارگانها با وجود ولایت مشروعیت پیدا می کنند.

 وی افزود: هدف انقلاب اسلامی ایجاد عدالت ، رفع فقر و مشکلات بود و متاسفانه هرچه به جلوتر می رویم آرام آرام نسبت به آن فاصله می گیریم و شهیدان رجائی و باهنر به عنوان اسوه و سمبل دولتمردان هستند.

ولی الله بیشمی رئیس شورای اسلامی دوره چهارم شورای شهر امام زاده عبدالله با برشمردن اقدامات صورت گرفته در دوره قبل گفت: شهردار قبلی به همراه کارکنان شهرداری خدمات قابل توجهی را ارائه دهند و پرسنل شهرداری باتوانی که دارند هر کار غیر ممکنی را ممکن می کنند.

وی افزود: توانی که در دکتر صلواتی به عنوان شهردار امام زاده عبدالله سراغ داریم قطعا شاهد خواهیم بود که درآینده این شهر با قابلیت هایی که وجود دارد فضای شهری را به فضای سیاحتی و زیارتی تبدیل کند.

دکتر جواد صلواتی شهردار جوان و پرتلاش شهرداری امامزاده عبداله آمل گفت: برای اجرای ساختمان شهرداری و آتش نشانی این شهر با 600 مترمربع مساحت حدود 10 میلیارد ریال از محل اعتبارهای استانی و نیز بودجه شهرداری هزینه کرده است.

وی افزود: توسط این شهرداری و با منابع مالی بسیار کم در سال جاری یک بوستان 300 متری در مدت کاری 12 روز با تلاش نیروهای این شهرداری در سوم خرداد ماه امسال افتتاح شده بود.

شهردار امام زاده عبدالله افزود: ساخت پارک دیگری به نام ولی عصر به مساحت1800متر نیز آغاز شده و تمام تلاش شهرداری امامزاده عبداله برای افتتاح آن تا دهه مبارکه فجر امسال است.

وی ادامه داد که امسال روکش آسفالت خیابان امام راحل نیز به طور کامل انجام شده و تا دهه فجر امسال نیز 4 میدان جدید در شهر امامزاده عبداله بهره برداری خواهد شد.

در این مراسم پس از بازدید قسمت های مختلف ساختمان شهرداری و آتش نشانی نهالی به یادبود شهیدان رجائی و باهنر و شهیدان مدافع حرم کاشته شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0