دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در آمل گشایش می یابد
7 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر جهاد کشاورزی آمل : در این نمایشگاه 48 غرفه شرکت و واحد تولیدی بخش صنعت دام و طیور از استان های اصفهان ، فارس ، اراک ، تهران ، گلستان و مازندران در فضایی به مساحت حدود 2 هزار متر مربع ، توانمندیهای و تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور، نهاده ها ، ماشین آلات و ادوات کشاورزی با حضور شرکت های برتر تولیدی استان های کشور در محل دائمی نمایشگاههای تخصصی شهرستان آمل گشایش می یابد.

مهندس سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛درباره این نمایشگاه گفت: انواع مکمل های جدید طیور ، دان مرغ و جدید ترین دستگاههای مربوط به سامانه گرمایشی و سرمایشی واحدهای دامی و طور در این نمایشگاه عرضه می شود.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی تولیدات و ظرفیت های استان های مختلف کشور و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده بدون واسطه و دلالی اعلام کرد.

وی به ظرفیت بالای این شهرستان در بخش طیور در کشور اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون حدود 60 درصد تولید مرغ گوشتی مازندران در این شهرستان تولید می شود.

اسلامی با بیان اینکه با برگزاری این نمایشگاه به دنبال تحقق دو دستاورد مهم اقتصادی و بخش آموزشی آن هستیم ، ادامه داد: با این اقدام به نوعی در تلاش هستیم تا فضای خالی و حلقه گم شده بین دانشگاه ، صنعت و بازار برای افراد جویای کار برطرف و پر شود.

وی گفت: در این نمایشگاه 48 غرفه  شرکت و واحد تولیدی بخش صنعت دام و طیور از استان های اصفهان ، فارس ، اراک ، تهران ، گلستان و مازندران در فضایی به مساحت حدود 2 هزار متر مربع ، توانمندیهای و تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

 مدیر جهاد کشاورزی آمل ادامه داد: این نمایشگاه از 7 شهریور تا 10 شهریور  آذر صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاههای شهرستان آمل برای بازدید علاقه مندان برپا می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0