ابتکار جالب فرماندار ویژه آمل در افتتاح پروژه های هفته دولت و همراهی با خبرنگاران
6 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در مراسم افتتاح پروژه ها در پنجمین روز از هفته دولت در خودرو خبرنگاران نشست و به افتتاح پروژه ها رفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در مراسم افتتاح پروژه ها در پنجمین روز از هفته دولت در خودرو خبرنگاران نشست و به افتتاح پروژه ها رفت.

این حرکت فرماندار ارزشی و مردمی سیب خوشحالی در بین خبرنگاران شد که برای افتتاح پروژه ها آمده بودند و اقدامی بی سابقه بوده است.

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل با قدردانی از همت و تلاش خبرنگاران آمل در جهت انعکاس اخبار افتتاح پروژه در هفته دولت گفت: در این گرمای طاقت فرسا نسبت به انعکاس پروژه ها تلاش می کنند و کار شما کمتر از مدیرانی نیست که برای گرفتن اعتبارات پروژه ها تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران در سایه الطاف الهی با مدّ نظر قراردادن فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری که می فرمایند «جامعه مطبوعاتی بایستی با توجه به مسئولیتشان اهمیت کار خود را مورد توجه قرار دهند» در اعتلای فرهنگ و ارزش های والای اسلامی گام‌های بلندتری بردارند.

فرماندار ویژه آمل اشاره کرد: شما با همت و تلاش مثال زدنی و شبانه روزی در همراهی و همگامی با مسئولان شهرستان در راستای توسعه و آبادانی بیش از پیش شهرستان تلاش می کنید تشکر و قدردانی می کنم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0