روستای کلاکسر بخش مرکزی آمل گام های بلندی در مسیر سازندگی و شکوفایی برداشته است
6 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
دهیار روستای کلاکسر : تلاش برای ارتقای وضعیت روستا از حالت رکود به سمت توسعه و عمران تنها با تلاش و تکاپوی مشترک میان مسئولان شهرستان ، شورای اسلامی و مردم روستا محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ، دهیاران و نقش این مجموعه از افراد در ترسیم افق و سند چشم‌انداز کاهش مشکلات روستائیان بسیار اهمیت دارد و تلاش دهیار روستای کلاکسر نیز تا به امروز برای رفع و رسیدگی به موانع مهم از جمله کمبود امکانات زندگی و کاهش تخلفات ساخت و ساز نیز قابل تقدیر است.

اما آنچه مورد اشاره است بسیج تجهیزات و امکانات برای دستیابی به توسعه پایدار روستای کلاکسر است و نیاز روستائیان به بهره‌مندی و برخورداری از سطح پایه‌ای امکانات رفاه و آسایش بی‌تردید حق بسیار بزرگی می باشد که مسئولان باید در پی تحقق این مسئله باشند.

در این راستا شورای اسلامی و دهیاری روستای کلاکسر کلیدی‌ ترین نقش را برای تحقق سند چشم‌انداز توسعه و شکوفائی برعهده دارد.

ابراهیم ابراهیمی دهیار باانگیزه و پرتلاش روستای کلاکسر که چند صباحی است مسئولیت دهیاری روستا رابرعهده گرفته اقدامات قابل توجهی را انجام داده است که زمینه رضایت مردم را درپی داشت.

وی با تاکید بر اینکه عمران و آبادانی هر روستایی نیازمند مشارکت آحاد همه مردم است گفت: خوشبختانه مردم روستای کلاکسر در این امر مهم یاریگر ما هستند و در تمام امور مشارکت دارند.

ابراهیمی ادامه داد: تلاش برای ارتقای وضعیت روستا از حالت رکود به سمت توسعه و عمران تنها با تلاش و تکاپوی مشترک میان مسئولان شهرستان ، شورای اسلامی و مردم روستا محقق می‌شود.

 دهیار روستای کلاکسر با اشاره به آغار بکار اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی روستای کلاکسر عنوان داشت: آقایان سقا فاضلی رئیس شورا ، ابوالقاسم ناصری نایب رئیس ، حکمت صالحی ، مازیار پهلوان و امید سلیمانی اعضای شورا قطعا انگیزه بالائی برای خدمت به مردم دارند و روند عمران و آبادانی در روستا سرعت بیشتری خواهد گرفت.

ابراهیمی به دیگر اقدامات صورت گرفته از قبیل جابجائی تیربرق دردریای 61، کف سازی بتن سالن ورزشی ، اصلاح چمن و هرس درختان ، رنگ آمیزی اتاق های ورزشگاه ، احداث کانال دفع آب های سطحی ، نصب دوربین مداربسته ، احداث پل رودخانه ای در دریای 13/67 ، 11/67، ، دیوار کشی نهر آبرسانی کوچه ها دریای 11/67، 7/55 ، 3/55 ، لایروبی انهار مسیر رودخانه کلاکسر غربی و شرقی ، احداث آبخوری در پارک کودک ، تعمیر و روشنایی معابر( ماهانه در دو نوبت )  ، جمع آوری زباله ، زیرسازی و آسفالت دریای 67 ، 75 ، 61 ، 60 ، 62 ، 76 ، 70 ، 74 و 1/71 ، اجرای لکه گیری آسفالت ، حفر چاه دریای 68 ، 70 و9/67 اشاره کرد.

وی درپایان از بخشدار محترم مرکزی آمل وتلاش همکاران ونیروهای پرسنل فنی آقایان جابر قاسمی ومجتبی حسینی دراجرای پروژه ها قدردانی وتشکر نمود .

 

 

 


 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0