10 طرح عمرانی و خدماتی در بخش دشت سر آمل افتتاح و به بهره برداری رسید
5 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار دشت سر ؛ دولت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خود را انجام می‌دهد که بهترین فرصت برای بیان این خدمات و اطلاع رسانی آن به مردم در هفته دولت است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس ، امام جمعه دابو و دشت سر ، فرماندار و معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل ، بخشداران ، روسای ادارات ، اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران بخش، 10 طرح عمرانی و خدماتی در بخش دشت سر آمل افتتاح و به بهره برداری رسید.

سید مهدی حسین نژاد بخشدار دشت سر با ارج نهادن به مقام شهیدان رجایی وباهنر و هفته دولت گفت: دولت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خود را انجام می‌دهد که بهترین فرصت برای بیان این خدمات و اطلاع رسانی آن به مردم در هفته دولت است.

وی افزود: اطلاع رسانی دقیق این خدمات موجب ارتقا روحیه نشاط و امید در بین مردم می‌شود که این مهم وظیفه مسئولان دستگاه‌های اجرایی است که باید در ارتباط تنگاتنگ با رسانه‌ها برای انعکاس عملکرد دولت باشند.

بخشدار دشت سر با قدردانی از کمک ها و حمایت های نماینده مردم آمل در مجلس ، فرماندار ویژه آمل و دیگر مسئولین در جهت محرومیت زدایی در این بخش افزود: در هفته دولت امسال  10 طرح عمرانی و خدماتی از قبیل پروژه آسفالت خط درویش فیروزکلا وسطی بطول 1550 متر با تامین قیر یارانه ای به مبلغ 400 میلیون تومان ، آسفالت کوچه های کمدره از طریق قیر یارانه ای بطول 5/3 کیلومتر به مبلغ یک میلیارد و317 میلیون تومان ، کانال آبرسانی به روستای شهنه کلا بطول 120 متر با اعتبارات شورای اسلامی و دهیاری روستا به مبلغ 72 میلیون تومان ، احداث پل بین مزارع آهنگرکلا توسط جهاد کشاورزی آمل با اعتباری بالغ بر 140 میلیون تومان با مشخصات دهنه پل: 8 متر، عرض پل: 4/5 متر، ارتفاع پل: 6 متر. نوع سازه: ترکیبی بتن آرمه و فولادی. سال آغاز: 1394 و پایان: 1396 با احداث این پل، مشکلات 25 کشاورز در سطح 40 هکتار از اراضی شالیزاری روستای آهنگرکلا دشت سر رفع شده است، جابه جایی تیر برق ، نصب جدول و کانیو ، آسفالت سرخ کلا بصورت مشارکتی با اعتباری بالغ بر 435 میلیون تومان، احداث ساختمان دهیاری روستای مهدی خیل با زیربنای 300 متر مربع از محل اعتبارات دهیاری به مبلغ 143 میلیون تومان ، احداث زمین ورزشی ساحلی در مجتمع ورزشی کارگران با هزینه ای بالغ بر 300 میلیون تومان ، اجرای طرح هادی نجار محله توسط بنیاد مسکن آمل ، آبرسانی به روستاهای هارونکلا ، هندوکلا ، نفرخیل و سلیمان آباد توسط آبفای روستای آمل مدت اجرا 10 سال با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 873 میلیون ریال ، تعداد خانوار بهره مند  12411 ، پروژه طرح تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری روستای نفرخیل: مساحت: 76 هکتار، 230 قطعه زراعی 3000 متر مربعی. احداث 6500 متر جاده با عرض 5 متر. احداث کانال آبیاری به طول 9540 متر. احداث کانال زهکشی به طول 5890 متر. تعداد بهره بردار: 60 نفر. شروع عملیات: 1395. پایان عملیات: 1396. هزینه: 10 میلیارد و 300 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس گفت: هفته دولت یادآور شهیدان رجایی و باهنر است که دولتمردان باید در امور و وظایف، رفتار و منش این دو شهید را الگوی خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: شهیدان رجایی و باهنر دارای روحیه عدالت خواهی بوده و در تبعیت از ولایت فقیه و امام خمینی(ره) پیشتاز بودند.

نماینده مردم آمل در مجلس اظهار داشت: دولتمردان باید در خدمت رسانی همه ظرفیت ها را به کار بگیرند و در تحقق اهداف برنامه ششم تلاش نمایند تا به توسعه اقتصادی دست یابیم که در این زمینه توجه به اقتصاد مقاومتی بر اساس درون گرایی و برون زایی و عدالت محوری و مردمی بودن اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0