زمین ورزشی ساحلی در مجموعه ورزشی کارگران آمل افتتاح و به بهره برداری رسید
5 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران : برای راه اندازی زمین ورزشی ساحلی تاکنون بیش از 27 میلیون تومان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس ، امام جمعه دابو و دشت سر ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ، فرماندار و معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل ، بخشداران ، روسای ادارات و دهیاران، زمین ورزشی ساحلی در مجموعه ورزشی کارگران آمل افتتاح و به بهره برداری رسید. 

کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به ورزش کارگری دارد و استان مازندران نیز همواره در این مهم پیشرو بوده و خواهد بود و میزبانی اولین المپیاد ورزشی کارگران کشور در این استان و قهرمانی های مکرر کارگران ورزشکار مازنی در مسابقات کشوری و جهانی گواه است.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مصمم است تا در راستای سیاست های اجتماعی خود، موضوع گسترش زیرساخت های ورزش کارگری را با جدیت تمام دنبال نموده و حمایت های لازم از کاروان ها و تیم های ورزشی این قشر خدوم و زحمتکش جهت حضور عزتمندانه در رقابت های مختلف را به عمل خواهد آورد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران خاطرنشان کرد: بر این باور هستیم که توجه به ورزش کارگری باعث ایجاد نشاط اجتماعی، کاهش آسیب های اجتماعی و در نهایت بهبود فضای کسب و کار و افزایش بهره وری خواهد شد.

اصغری تصریح کرد: با الگوسازی در بحث کارگران نمونه و ورزشکاران کارگری بدنبال ایجاد نشاط در این جامعه شریف هستیم و عملکردهای ما نشان دهنده پیشرفت قابل ملاحظه ای در این حوزه می باشد.

وی با اشاره به اینکه مجتمع ورزشی کارگری آمل بهترین مجتمع ورزشی کارگران در مازندران می باشد که در حال حاضر در سالن های مازندران فوتسال ، فوتبال و سالن بدن سازی وجود دارد که در آینده ساخت استخر در دست برنامه می باشد.

وی با بیان اینکه باتوجه به اینکه در این مجتمع ورزشی شاهد برگزاری مسابقات کشوری هستیم گفت: متاسفانه نبود اسکان یکی از معضلات این مجتمع ورزشی می باشد که انشا الله قصد داریم تا با تامین اعتبار از درآمد مجتمع و کمک دکتر یوسفیان درآینده نزدیک ساخت محل اسکان برای بازیکنان ، مربیان و داوران را شروع کنیم.

وی با قدردانی از رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی که توانستند با کمک هیات امنای ورزشگاه با کمترین هزینه زمین ورزشی ساحلی  را احداث کنند عنوان داشت: برای راه اندازی زمین ورزشی ساحلی تاکنون بیش از 27 میلیون تومان هزینه شده است.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس با قدردانی از تلاش و زحمات مدیرکل و مجموعه عوامل ایشان که در امر ورزش کارگران توجه دارند گفت: قطعا وجود چنین مکانهایی باعث دلگرمی برای کارگران خواهد بود.

وی اشاره کرد: قطعا در ساخت محل اسکان برای ورزشکاران و تهیه امکانات و تجهیزات، ما در کنار شما هستیم و از مهندس رسولی فرماندار ویژه آمل انتظار می رود که برای تقویت این مجموعه ورزشی کمک کار شما باشند.

ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل گفت : مجموعه ورزشی کارگران بصورت هیئت امنائی اداره می شود واین مجموعه درطول سال به بخش خصوص اجاره داده می شود واین مجموعه برحسب درآمد اجاره ای که دریافت می کند اداه می شود که عمدتا درهمان مجموعه برای نگهداری واضافه نمودن مکان ورزشی سرمایه گذاری می شود .

وی افزود : برای ورزش کارگران باقرارداد از طریق شرکتها کارگران دراین مجموعه فعالیت می کنند ودرکنار آن به بخش های دیگری درجامعه خدمات داده می شود وبرای برگزاری مسابقات کارگری وبه مناسبت های مختلف تیم های کارگری بصورت رایگان ازاین مکان استفاده می کنند

مهندس سید شاهین حسینی رئیس مجموعه ورزشی کارگران آمل و دبیر هیات امناء مجموعه ورزشی کارگران آمل گفت: مجموعه ورزشی کارگران آمل  در راستای اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بمنظور جلب مشارکت کارگران در فعالیتهای ورزشی در سال 1387 در زمینی بمساحت 31 هزار متر مربع در شهرستان آمل در مجاورت شهر صنعتی بابکان به بهربرداری رسید که از جمله کمبودهای آن زمین ساحلی چند منظوره بوده که با نیاز سنجی و امکان سنجی در نهایت با  تصمیم هیات امنای مجموعه ورزشی کارگران آمل در اردیبهشت سال 96 عملیات احداث آن آغاز گردید.

وی افزود: این زمین ساحلی در ابعاد 35*20 بمساحت 700 متر مربع با درآمد حاصل از خود مجموعه تاسیس گردیده که هزینه پیش بینی شده طرح بمیزان سیصد و پنجاه میلیون ریال برآورد گردیده بود که در حال حاضر (زمان افتتاح و بهره برداری) با صرفه جویی که در مدیریت خرید و مصرف از سوی هیات امنای مجموعه صورت پذیرفته با مبلغ سی صد میلیون ریال به اتمام رسید.

وی ادامه داد: زمین ساحلی امکان افزایش چهار رشته ورزشی برای کارگران شهرستان را بوجود آورده و امید است در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، انشاءالله با ایجاد بستر مناسب برای پویایی و تحرک کارگران در جهت منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0