گسترش مفاسد اقتصادی زیبنده نظام اسلامی نیست / تشریح خدمات صورت گرفته در بخش لاریجان
4 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل در مجلس : در این کشور افرادی با پاکدامنی و صداقت زندگی می کنند و کسی سراغ آنها نمی رود و ضرورت دارد بدانیم که سلامت کاری بهترین سرمایه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جمع مردم روستاهای ناندل بمناسبت هفته دولت گفت: در هر بخش و روستاها که حتی اگر یک خانه وجود داشته باشد دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف است خدمات دهد.

وی افزود: در راه ارائه خدمات به مردم نجیب استفاده از نمی شود و ما نداریم را قبول نداریم و بجای نقشه کشیدن بر روی کاغذ باید به مردم خدمات داده شود.

وی ادامه داد: مدیرانی که الان در شهرستان عهده دار مسئولیت هستند به دنبال کار شخصی، سهام و زمین نیستند و اگر وضع  مالی خوبی ندارند  پول برای اینها مانند کاغذ است و شرف انسانی برای آنها مهم است و اگر جاده منحرف شود بیماری می گیرد.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به وقفه بوجود آمده در برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور عنوان داشت: به سبب انتخابات و گرفتن رای اعتماد وزرا این وقفه بوجود آمد که در روزهای آینده، نخستین جلسه ستاد مبارزه با اقتصادی به ریاست معاون اول ریاست جمهوری برگزار می شود.

یوسفیاتن ملا اشاره کرد: در این جلسات گاهی وقت ها لیست می آورند که فلانی هزاران میلیارد پول را گرفت و نمی دانیم  با این اعداد و ارقام چه می خواهند کنند.

وی افزود: در این کشور افرادی با پاکدامنی و صداقت زندگی می کنند و کسی سراغ آنها نمی رود و ضرورت دارد بدانیم که سلامت کاری بهترین سرمایه است.

وی با اشاره به حضور معاون سابق اجرایی رییس جمهوری در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و مطرح کردن پرونده 80 میلیارد تومانی در ستاد سوخت کشور گفت: ایشان در طول جلسات وقتی اعداد و ارقام نجومی را می شنیدند گفتند که بحث های هزاران میلیارد بعضی از مدیران را دیدیم من برای 80 میلیارد تومان وقت شما را نمی گیرم و بلند شد و از جلسه رفت.

وی اظهارداشت: این مطلب جوک نیست و مایه شرمساری است که برای کشوری که مدعی نظام جمهوری اسلامی هستیم اگر افرادی چنین حرکت هایی دارند باید جوابگو باشند.

نماینده مردم آمل در مجلس اظهارداشت: مردم نجیب و همیشه در صحنه ایران اسلامی سرگرم حفظ نظام و کشور هستند و یک عده ای از این موقعیت سوء استفاده کردند و اعداد و ارقامی را به نام خودشان در بانکهای داخلی و خارجی واریز کردند.

یوسفیان یادآورشد: سلامت و صداقت بهترین سرمایه است که آبروی اعتباری ما است و مواظب باشیم که خدایی ناکرده وسوسه های شیطانی باعث شود که با یک لحظه غفلت آبرویمان ریخته شود.

وی با اشاره به سرعت گرفتن عملیات جاده هراز افزود: عملیات جاده هراز بطور جدی از 20 ماه قبل شروع شد و پیمانکاران شبانه روز مشغول کار هستند و لحظه ای تعطیلی ندارند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه دولت پیگیر اتمام چهار بانده کردن جاده هراز است عنوان داشت: به یاری خدا تا پایان امسال کار عملیات جاده هراز توسط قرارگاه خاتم الانبیا به اتمام می رسد.

یوسفیان ملا تاکید کرد: در همه پروژه ها از قبیل سد، بیمارستان، طرح هادی جاده هراز و غیره به لطف الهی جلو رفتیم و هیچ روستایی بدون گاز در آمل نداریم و برای گازرسانی منطقه لاریجان با بودجه دولتی به جایی نمی رسیدیم که دولت برای گازرسانی برای هر خانوار روستایی در آمل  3 میلیون تومان هزینه کرد.

وی اظهارداشت: برای هر کنتور گاز در لاریجان 5/27 میلیون تومان دولت باید هزینه می کرد که دولت توان پرداخت را نداشت و با وزیر نفت صحبت کردیم که برای گازرسانی به منطقه لاریجان ما حاضر هستیم پول آن را پرداخت کنیم و مورد موافقت قرار گرفت.

وی اضافه کرد: کار توقف در زمان انتخابات مجلس صورت گرفت که بعد از انتخابات و با گرفتن حکم کار را شروع کردیم و این لوله نزدیک امام زاده هاشم می باشد و متصل  می شود به رینه، پلور،  آب اسک، ایرا، نوا و نیاک و آن روستاهایی که دور دست هستند می رود و در شهریور ماه در هفته دولت گاز شهر رینه با سی ان جی روشن خواهد شد و زمانی که لوله اصلی بیاید مخزن سی ان جی به روستاهایی که امکان لوله گذاری نمی باشد برده می شود.

نماینده مردم آمل در مجلس عنوان داشت: با قراری که گذاشته شد الان منطقه لاریجان به عنوان منطقه سردسیر شناخته شده و فیش گاز نسبت به شهر آمل متفاوت می باشد یعنی یک پنجم دریافت می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0