مجتمع ورزشی زنده یاد حاج حسن سهرابی دربخش دابودشت افتتاح و به بهره برداری رسید
4 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
مصطفی سهرابی مدیریت مجموعه ورزشی زنده یاد حاج حسن سهرابی گفت: این مجموعه ورزشی در زمینی بمساحت 3000 متر مربع و با زیربنای 1100 متر و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 260 میلیون تومان بنا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس ، امام جمعه دابو و دشت سر ، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل ، بخشدار دابودشت ، روسای ادارات ورزش و جوانان ، بنیاد مسکن ، جهاد کشاورزی ، دهیاران و دیگر مهمانان، مجتمع ورزشی زنده یاد حاج حسن سهرابی بخش دابو دشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

بهرام حیدری بخشدار دابودشت با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: بخش دابو دشت با دارا بودن 90 روستا دارای جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر می باشد.

وی افزود: از زمان ورود بنده به بخش دابودشت نبود فضاهای ورزشی بخصوص استخر احساس می شد که خوشبختانه برای اولین بار در این بخش امروز در هفته دولت سال 96 شاهد افتتاح آن هستیم.

بخشدار دابودشت عنوان داشت: ازخانواده سهرابی که زحمات زیادی در راه اندازی این مجموعه ورزشی داشتند تقدیر و تشکر می شود که توانستند بدون ریالی دریافت وام در ظرف کمتر از یکسال این مجموعه بسیار زیبا را آماده کنند و امید داریم که الگویی برای دیگر روستاهای بخش بشود تا چنین مجموعه هایی که در خورشان این مردم باشد احداث کنند.

مصطفی سهرابی مدیریت مجموعه ورزشی زنده یاد حاج حسن سهرابی گفت: این مجموعه ورزشی در زمینی بمساحت 3000 متر مربع و با زیربنای 1100 متر و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 260 میلیون تومان بنا شد.

 وی اشاره کرد: این مجموعه ورزشی دارای استخر شنا برای بزرگسالان و کودک ، سونای خشک ، سونای بخار ، جکوزی ، آب سرد و حمام سنتی می باشد.

 مدیر یت مجموعه ورزشی سهرابی عنوان داشت: استخر شنا به ابعاد 24*10 و استخر کودک به ابعاد 9*5 که روزانه بطور متوسط 300 نفر از بانوان و آقایان را پذیرا می باشد.

 سهرابی به برنامه آینده این مجموعه اشاره کرد و گفت: باشگاه بدن سازی ، اتاق بولینگ ، ورزش ایروبیک ، زمین چمن مصنوعی و زمین والیبال جزو برنامه های آینده می باشد که برای ساخت آن مبلغ 30 میلیارد ریال پیش بینی شده است.

 وی اظهارداشت: متاسفانه در ادامه کارمان مشکلاتی با ادارات مربوطه داریم که نیاز است مسئولین به ما کمک کنند و تمام تلاش مان این است با فراهم آوردن امکانات و تجهیزات روز ورزشی همه بتوانند استفاده کنند.

سهرابی ادامه داد: ما به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی هستیم و علاقمند می باشیم که مسئولین کمک کنند تا این مجموعه را بزرگتر راه اندازی کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0