طرح ملی سینما سلام در محمود آباد اجرا می شود
3 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد خبرداد : این طرح با ششمین روز از هفته دولت ، باشکوه خاصی و با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ، مدیران فرهنگ و هنر سراسر استان و مدیران و مسوولین شهرستان ؛ " آیین افتتاحیه سینمای محمودآباد" در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری غدیر، برگزار خواهد شد.

قدرت الله یوسفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد در گفتگو با کمال آنلاین از اجرای طرح ملی سیمنا سلام خبرداد و گفت: با نظر و وعده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به جامعه فرهنگ و هنر و تاکید و اهتمام فرماندار شهرستان و هم چنین پیگیریها و رایزنی های صورت گرفته با معاون هنری و سینمایی اداره کل و نماینده موسسه رسانه های تصویری در مازندران ( طرح ملی سینما سلام )  در شهرستان محمود آباد اجرائی می شود.

وی افزود: این طرح با ششمین روز از هفته دولت ، باشکوه خاصی و با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ، مدیران فرهنگ و هنر سراسر استان و مدیران و مسوولین شهرستان ؛ " آیین افتتاحیه سینمای محمودآباد"  در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری غدیر،  برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از آن ، در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته فیلم های روز سینمای ایران ، طی دو روز در همین محل اکران خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمود آباد ادامه داد: انتظار داریم که آحاد مردم فرهنگ دوست شهرستان محمودآباد از این امکان و فرصت فرهنگی و هنری ، استقبال خوبی نمایند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0