افتتاح 75 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در هفته دولت
2 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل درگفتگو با کمال آنلاین : شعار هفته دولت امسال، "تدبیر و امید و اشتغال" نام گذاری شده است و انصافا تلاش کردیم اشتغالزایی داشته باشیم.

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در گفتگو با کمال آنلاین در آستانه هفته دولت اظهار کرد: در چهار سال دولت تدبیر و امید بهره های خوبی نصیب شهرستان شد و از جذب اعتبارات ملی و فراملی فرصتهای خوبی نصیب شهرستان تا برخی اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال و... با قوت و استواری ادامه دارد.

وی افزود: مردم در انتخاب دولت جدید به شعارها رای دادند و دولت برای به ثمر رسیدن این شعار برنامه دارد و ما هم باید در تحقق آن تلاش کنیم.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: شعار هفته دولت امسال، "تدبیر و امید و اشتغال" نام گذاری شده است و انصافا تلاش کردیم اشتغالزایی داشته باشیم.

رسولی عنوان داشت: عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید در بخش عمرانی در قالب اعتبارات ملی و استانی جمع کل اعتبارات شهرستان آمل از محل منابع ملی و استانی از سال 92 تا 95 مبلغ 519 میلیارد و 700 میلیون تومان می باشد.

وی اشاره کرد: میزان تسهیلات پرداختی دولت در جهت تولید و اشتغال در شهرستان آمل از سال 92 تا 95  جمع وام در بخشهای کشاورزی صنعتی مسکن و گردشگری ورزشی 555 میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد.

وی از عملکرد دولت تدبیر و امید در حمایت از خسارت دیدگان بارش سنگین برف در سال 95 در بخش مسکن و کشاورزی  12 میلیارد و 900 میلیون تومان خبرداد.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه در هفته دولت جمعا 75 پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر 509 میلیارد و 852 میلیون ریال به بهره برداری می رسد افزود: با افتتاح این پروژه ها  105546 خانوار و 234 روستا و شهرهای شهرستان بهره مند می گردند.

رسولی گفت: 10 واحد تولیدی و خدماتی با هزینه ای بالغ بر 199 میلیارد و 330 میلیون ریال در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد که مبلغ 98 میلیارد و 750 میلیون ریال در قالب تسهیلات بانکی بوده که برای 41 نفر اشتغال ایجاد گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0