نخستین امام جمعه بخش لاریجان آمل معرفی شد
2 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران : برای دشمنان، نماینده، امام جمعه، فرماندار، اصولگرا و اصلاح طلب تفاوتی با یکدیگر ندارند چرا که همه ما در کشتی انقلاب نشسته ایم و آن ها با اصل انقلاب و نظام مشکل دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ درجلسه شورای اداری شهرستان آمل و با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران ، فرماندار ویژه شهرستان آمل و دیگر مدیران، حجت الاسلام حسین شکری بعنوان نخستین امام جمعه بخش لاریجان آمل معرفی شد.

حجت الاسلام محمد انتظاری، رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران در این مراسم گفت: نماز جمعه بعنوان قرارگاه فرهنگی در عرصه فرهنگ ‌سازی و بیداری ملت ایران برای حفظ دستاوردهای انقلاب و اجرای منویات رهبری نقش بی‌ بدلیلی دارد و امام جمعه هر شهرستان بعنوان فرمانده این قرارگاه تعیین شده است.

حجت الاسلام انتظاری با اشاره به اینکه دشمن درصدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: امروز ایران اسلامی به موفقیت های چشمگیری دست یافته و این امر سبب شده تا دشمنان قسم خورده نظام بیش از گذشته به ما چنگ و دندان نشان دهند.

وی ادامه داد: برای دشمنان، نماینده، امام جمعه، فرماندار، اصولگرا و اصلاح طلب تفاوتی با یکدیگر ندارند چرا که همه ما در کشتی انقلاب نشسته ایم و آن ها با اصل انقلاب و نظام مشکل دارند.

حجت الاسلام انتظاری تصریح کرد: امروز همه باید دست در دست هم پشت سر رهبری معظم انقلاب حرکت کنیم و اگر غفلت داشته باشیم دشمن همان جنایاتی را که در سوریه و عراق مرتکب شد در ایران انجام می دهد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به اینکه بخش لاریجان درخود علامتین میرزا هاشم آملی، جوادی و حسن زاده آملی را در خود پرورش داده است، گفت: روسای دو قوه  مهم کشور فرزندان این بخش هستند.

حجت الاسلام انتظاری ادامه داد: تقوا بهترین پیشه است و ائمه جمعه تقوا، وحدت و بندگی را به ارمغان می آورند.

وی ادامه داد: ما شرمنده شهیدانی امثال شهید حججی و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم که ایثارگری والایی صورت داده و جان های پاکشان را در مسیر انقلاب و ارزش ها فدا کردند.

 حجت الاسلام مهدی غفاری، امام جمعه امام زاده عبدالله آمل با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: از مشکلاتی که در جامعه اسلامی داریم نیاز است هرکسی در خانواده با توجه به جایگاه و توانمندی که دارد نقش خودش را ایفا کند.

 وی ادامه داد: جایگاه امام جمعه جایگاه مهمی است و ضرورت دارد همه حریم را حفظ کنیم که امام جمعه از جایگاه پدری برخوردار است.

وی بیان داشت: اگر امام جمعه در جایگاه نماز جمعه به مدیران تذکراتی را می دهد مدیران نباید دلسرد و ناراحت شوند که امام جمعه جناحی برخورد نمی کند و همه جناح ها می توانند شرکت داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0