مدیرکل محیط زیست مازندران مگر قیم مردم آمل است که می گوید سد نمی خواهیم
2 شهریور 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : چطور یک مدیران استانی حرفی نسنجیده و نپخته مطرح می کنید که این سد بارها توسط دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو و معاونین ایشان مورد بازدید قرارگرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به اظهارت اخیر مدیر کل محیط زیست مازندران درخصوص سد هراز گفت: کلنگ سد هراز در سال 89 با درنظر گرفتن تمام جوانب زیست محیطی و با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو وقت  به زمین زده شد.

وی افزود: چطور یک مدیران استانی حرفی نسنجیده و نپخته مطرح می کنید که این سد بارها توسط دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو و معاونین ایشان مورد بازدید قرارگرفت و با پیگیری های استاندار مازندران و نماینده مردم آمل درمجلس و تخصیص اعتبارات توسط دولت تدبیر و امید خواستار تسریع در احداث سد هستند.

 فرماندار ویژه آمل عنوان داشت: مدیرکل محیط زیست مازندران چطور بخودش اجازه می دهد که برای شهر آمل و 5 شهر دیگر مازندران که از آب سد برای آب آشامیدنی استفاده می کنند چنین حرفی را بزند.

 رسولی با اشاره به حاشیه سازی مدیرکل محیط زیست مازندران درخصوص ساخت سد هراز اظهارداشت: آقای مدیر بجای حرف های نسنجیده زدن به مشکلات زیست محیطی مازندران برسد که زباله ، آلودگی رودخانه و وجود کشتارگاههای غیربهداشتی بلای جان مازندران شده است.

 وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند گفت: امروز با گرفتن رای اعتماد وزرای دولت تدبیر و امید از مجلس دوران سازندگی در سایه همکاری و تعامل سرعت بیشتری خواهد گرفت.

رسولی با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهارداشت: سیاست ما مدیران در راستای سیاست دولت تدبیر وامید با رویکرد حمایت از تولید و اشتغال می باشد.

 وی با اشاره به تشکیل کارگروهها درجهت حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال جدید گفت: درحال حاضر 150 واحد تولیدی فعال درشهرستان آمل مشغول به فعالیت هستند که 44 هزار نفر کارگران مشغول به کار هستند.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه 46 درصد صنعت مازندران در 4 شهرک صنعتی آمل قراردارد عنوان داشت: 46 درصد مشکلات صنعت مازندران هم در این شهرستان وجوددارد و با تشکیل اتاق فکر در فرمانداری دنبال حل مشکلات واحدهای فعال هستیم.

رسولی تاکید کرد: خط قرمز ما درشهرستان واحدهای تولیدی فعال هستند و حاضر نیستیم که این عزیزان در امر تولید دغدغه داشته باشند و نگاه ویژه مدیران استانی و بانکها به آمل باشد.

وی با تاکید براینکه در شهرستان آمل وفاق و همدلی در بین مسئولین وجود دارد تصریح کرد: این وفاق و همدلی باعث خواهد شد که بهتر بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

وی تاکید کرد: مدیری که نتواند خودش را با سیاست های مدیران ارشد شهرستان هماهنگ کند آماده رفتن باشد و ما مدیرانی را می خواهیم که جهادی وارد میدان شوند.

فرماندار ویژه آمل با تاکید بر اینکه حضور مدیران در نماز جمعه قوت قلبی برای امامان جمعه می باشد گفت: مردم وقتی مدیران را درصفوف نماز جمعه و جماعات می بینند خوشحال می شوند.

در این مراسم معاون برنامه ریزی فرمانداری و روسای جدید ادارات معرفی شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0