انتخابات هيأت رئيسه شوراهای اسلامی 4 شهر آمل برگزار شد +اسامی
31 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : شوراها بايد برنامه زمانبندي چهارساله مدون داشته باشند و طبق برنامه زمانبندي شده عمل نمايند و کار شورا نظارت بر عملکرد شهرداري مي باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه انتخاب هيأت رئيسه شوراهاي اسلامي شهرهاي امامزاده عبدا... (ع) ، رينه ، گزنک و دابودشت با بیان اینکه اعضاي شوراي اسلامي دوره پنجم با رأي اکثريت مردم انتخاب شدند گفت: اعتماد مردم نسبت به شما نشان از خلوص و يکدلي به اعضاي جديد شورا می باشد.
وی افزود: شوراها بايد برنامه زمانبندي چهارساله مدون داشته باشند و طبق برنامه زمانبندي شده عمل نمايند و کار شورا نظارت بر عملکرد شهرداري مي باشد.
فرماندار ویژه آمل ادامه داد: شما که منتخب مردم هستید در انتخاب شهردار نيز بايد دقت داشته باشید تا فردي مورد اطمينان انتخاب گردد که براي عمران و آبادي شهر تلاش نموده و مشکلات مردم را بي منت برطرف نمايد و مفيد فايده باشد.
رسولی با تاکید بر استفاده از ظرفیت لازم شهرستان برای پیشبرد امورات اشاره کرد: با همکاري با ساير ادارات و همدلي و وفاق بين اعضاي شورا شاهد تحولات در شهر باشید اظهارداشت: مردم اين امانت را به شما سپردند و شما بعنوان امين مردم هستيد سعي کنيد عضو مؤثري باشيد و در طول 4 سال هرگونه اتفاقي در سطح شهر بيافتد شوراها رأساً تأثيرگذار مي باشند و سرنوشت مردم را رقم مي زنند.
وی تاکید کرد: سعي کنيد اتفاق خوب بيافتد تا ذخيره قبر و قيامت گردد و کارهاي عمراني و پروژه هاي مهم در سطح شهر براي رفاه مردم انجام گیرد و بيشتر به فکر محرومين و کسانيکه در سطح شهر نياز به کمک و مساعدت دارند دقت بيشتري انجام شود.
وی تصریح کرد: سعي شود در زمينه هاي فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي، ورزشي و معيشتي کارهاي بيشتري شود تا مردم از اعتمادي که نسبت به شما کرده اند خشنود شوند.

انتخاب هيأت رئيسه شوراهاي اسلامي
شهر رینه

1 - سعید صادقی راد  رئیس شورا
2 - جواد مرادی   نائب رئیس شورا
3 - حسین آقایی نژآد    منشی شورا

شهر دابودشت

1 - حسین دهقان رئیس شورا 3 رأی از 5 رأی .
2 - کریمه کیانی نائب رئیس شورا  3 رأی از 5 رأی .
3 - حبیب ا.. دهقان منشی شورا 3 رأی از 5 رأی .

شهر امامزاده عبدا... (ع):

1 - علیمردان رحمان  رئیس شورا 5 رأی از 5 رأی .
2 - مهدی اسکو نائب رئیس شورا 5 رأی از 5 رأی .
3 - نصرا... فضلی منشی شورا 5 رأی از 5 رأی .

شهر گزنک:


1 - مرتضی نیک زاد رئیس شورا 5 رأی از 5 رأی .
2 - میثم آخانی نائب رئیس شورا 5 رأی از 5 رأی .
3 - عادل آخانی منشی شورا 5 رأی از 5 رأی .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0