حرکت قابل تقدیر شهردار امام زاده عبدالله در تجلیل از آقای فردین هدایتی قهرمان نونهالان کشور
30 مرداد 1396 ، دیدگاه 1
شهردار امام زاده عبدالله : شهرداری امام زاده عبدالله بر خود وظیفه می داند که در کنار اجرای کارهای عمرانی در امر ورزش در جهت تقویت جسمی جوانان ونوجوانان و علاقمندان به ورزش ورود پیدا کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ در یک حرکت زیبا و به یادماندنی  ودر جهت تشویق جوانان و نوجوانان شهر امام زاده عبدالله جهت روی آوردن به ورزش در تمام رشته های ورزشی، دکتر جواد صلواتی شهردار خوشنام وخوشفکر شهر امام زاده عبدالله با حضور در خانه کشتی فرنگی آمل و در جمع مربیان بین المللی همانند حسن زاده ،  تقوی نیا و پهلوان قاسم رضائی و رییس هیئت کشتی شهرستان آمل از پهلوان نوجوان شهر امام زاده عبدالله قهرمان نونهالان کشور آقای فردین هدایتی با دادن هدایا و لوح یادبود تجلیل بعمل آورد.

دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله باقدردانی ازتلاش و زحمات مربیان در جهت آماده سازی کشتی گیران جهت حضور در میادین ورزشی و بین المللی گفت: امروز خدا را شاکر هستیم که ورزش کشتی با مدال آوری پی درپی پهلوان قاسم رضائی در سطح جهانی والمپیک و بامربیگری مربیان با ارزش و با اخلاص بین المللی، جوانان و نوجوانان زیادی به این ورزش روی آوردند.

وی اشاره کرد: برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران درمیادین ورزشی قلب مقام معظم رهبری ، خانواده های معظم شهدا،  رهبری ، دولتمردان و مردم راشاد می کند و همه مردم قدرشناس هستند

شهردار امام زاده عبدالله با اشاره به وجود پتانسیل در این شهر ادامه داد: شهرداری امام زاده عبدالله بر خود وظیفه می داند که در کنار اجرای کارهای عمرانی در امر ورزش در جهت تقویت جسمی جوانان ونوجوانان و علاقمندان به ورزش ورود پیدا کند.

دکتر صلواتی اشاره کرد: امید داریم که همانند قهرمان هدایتی جوانان های دیگری جهت حضور در میادین ورزشی درتمام رشته ها داشته باشیم.

لازم بذکر است که آقای فردین هدایتی تنها نماینده سنگین وزن نونهالان در مسابقات کشوری خوزستان بود و در وزن73 کیلوگرم  در کشتی فرنگی مقام اول را کسب کرد و به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات نونهالان جهان دعوت شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سعدی رخشانی

    سعدی رخشانی

    عالی خیلی کشتی گیر خوب