مهندس مسلم مکاری به عنوان سرپرست هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل انتخاب و معرفی شد +عکس
29 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل : آمدن رئیس هیئت جدید دلیل برناکارآمدی رئیس قبلی نبود بلکه استفاده از پتانسیل و ظرفیت ها مدنظر می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور دبیر هیات ورزش های رزمی مازندران، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل، رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و مربیان، مهندس مسلم مکاری به عنوان سرپرست هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل انتخاب و معرفی شد.

ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با قدردانی از تلاش و زحمات سرپرست قبلی هیئت گفت: هیات ورزشی رزمی شهرستان آمل یکی از فعالترین هیات در شهرستان آمل می باشد.

 وی با بیان اینکه تغییر و تحول براساس همدلی و صمیمیت صورت می گیرد افزود: آمدن رئیس هیئت جدید دلیل برناکارآمدی رئیس قبلی نبود بلکه استفاده از پتانسیل و ظرفیت ها مدنظر می باشد.

 وی با اشاره به اینکه مدیری زمانی موفق است که بتواند مجموعه ای را خوب هدایت کند عنوان داشت: ورزش های رزمی یکی از ورزش های گسترده و شاخه هایی دارد که مربیان با سعی و تلاش فعالیت می کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ضمن تبریک انتخاب مسلم مکاری به سمت سرپرست هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل اظهارداشت: ایشان از نیروهای فعال در عرصه های اجتماعی هستند و انتظار می رود که با استفاده از تجربیات پیشکسوتان نسبت به امورات استفاده کنند.

 نصری تاکید کرد: ما به دنبال دودستگی نیستیم و اگر خدایی ناکرده وجود داشته باشد جلوی آن را خواهیم گرفت.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آمل با کسب افتخارات بین المللی و آسیائی در استان جایگاه ممتازی را دارد گفت: خوشبختانه از اوایل سال جاری تاکنون 27 مدال جهانی و آسیائی توسط ورزشکاران عزیز در رشته های گوناگون بدست آمد که افتخاراتی دیگر برافتخارات شهرستان افزودند.

محمد اکبرزاده دبیر هیات ورزش های رزمی مازندران با بیان اینکه از زمان حضور آقای نصری به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهد تحولات چشمگیر بودیم گفت: خوشبختانه با حمایت های ایشان شاهد اتفاقات خوبی در ورزش های رزمی شهرستان بودیم

 وی تاکید کرد: فضای مدیریتی همیشه درحال تغییر و تحول می باشد و باید زمان خدمتگذاری که نصیب ما شد استفاده کنیم و از دست ندهیم و به ورزشکاران خدمت داشته باشیم.

وی اشاره کرد: سال گذشته براساس اعلام فدراسیون ورزش های رزمی، استان مازندران توانسته است جایگاه دومی رابدست آورد که این نشان از زحمات همه عزیزان و دلسوختگان در این ورزش می باشد.

 دبیر هیات ورزش های رزمی مازندران ادامه داد: این روند در سال 96 ادامه خواهد داشت که تاکنون شاهد رشد 70 درصدی بودیم.

اکبرزاده با تاکید بر اینکه ورزش های رزمی از دیرباز در شهرستان آمل جایگاه مناسبی را داشت عنوان کرد: امید داریم که این روند ادامه داشته باشد و از تمام ظرفیت ها و پتانسیل برای ارتقا این رشته استفاده شود.

 وی با اشاره به موفقیت تیم هاپکیدو شهرستان آمل به عنوان نماینده مازندران در مسابقات مکزیک اظهارداشت: این ورزشکاران توانستند مدال های رنگارنگی را بدست آورند و یک ملت را سرافراز کردند و این نشان از ظرفیت بالای ورزش در آمل می باشد.

مسلم مکاری سرپرست جدید هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل با قدردانی از حسن اعتماد مسئولین درجهت واگذاری این مسئولیت خطیر به ایشان گفت: بنده سرباز کوچکی هستم که آمدم با کمک و همکاری و با استفاده از ظرفیت های موجود برای ارتقا این ورزش در استان و شهرستان تلاش کنیم.

 وی اشاره کرد: در این مسیر نیازمند همفکری همه عزیزان بخصوص پیشکسوتان و مربیان دلسوز باشگاهها هستیم تا بتوانیم هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل را جزو هیات های برتر در استان و کشور معرفی کنیم.

 در ادامه مراسم صادق چمن آرا رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان آمادگی خود را در جهت پیشبرد اهداف ورزش شهرستان در تمام رشته ها اعلام نمود.

در پایان مهندس مسلم مکاری به عنوان سرپرست هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل به حاضرین معرفی شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0